اخبار مجلس

سهم بازار پهن باند شرکت های FCP و مخابرات برابر است

یک کارشناس حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : سهم بازار شرکت های FCP و مخابرات ایران در حوزه پهن باند تقریبا برابر است.

13 آذر 1400

رئیس جمهور تا یک ماه آینده به اردبیل سفر می کند

خبرنگاران/اردبیل استاندار اردبیل گفت: رئیس جمهور تا یک ماه آینده با سفر به استان اردبیل در جریان مسائل و مطالبات مردم قرار می گیرد.

18 آبان 1400

روند انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا؛ پیچیده و طولانی

آمریکایی ها روز 3 نوامبر 2020 (13 آبان ماه 1399) برای انتخاب چهل و ششمین رئیس جمهور این کشور روانه صندوق های رأی خواهند شد. مراحل این انتخابات و نکات مهم درباره آن را در این گزارش بخوانید.

9 آبان 1400

درگیری کردهای سوری با نیروهای ارتش ترکیه

شبکه تلویزیونی المیادین لبنان بامداد چهارشنبه گزارش داد: درگیری های شدید میان نیروهای سپر فرات (ترکیه) و نیروهای آزادی بخش عفرین در حومه شمالی شهر حلب در شمال غرب سوریه روی داده است.

9 آبان 1400

عیدی و افزایش حقوق کارکنان در سال 99 معین شد

طبق پیش بینی های اجرا شده در لایحه بودجه سال آینده مبلغ عیدی کارکنان حدود یک میلیون و 200 هزار تومان و افزایش حقوق آن ها به طور متوسط 15 درصد خواهد بود.

9 آبان 1400

چشم انداز توسعه روابط تجاری خراسان جنوبی تهیه گردد

به گزارش خبرنگاران، فرهاد فلاحتی صبح شنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان جنوبی بیان نمود: با توجه به فعالیت کارخانه فولاد، اجرای فاضلاب شهرستان قاین لازم است.

9 آبان 1400

مالک شرکت روغن نباتی دنیا به بخش اول تعهداتش عمل کرد

استاندار زنجان گفت: مالک شرکت روغن نباتی دنیا به بخش اول تعهداتش عمل کرد.

9 آبان 1400

کمالوند: چیزی به نام پارس جنوبی باقی نمانده است

سرمربی پارس جنوبی جم می گوید پارس جنوبی قصد حضور در ادامه مسابقات لیگ برتر را ندارد.

9 آبان 1400

اتحادیه بین المجالس فرصتی برای گفت وگو در زمینه مسائل منطقه ای است

رئیس مجلس شورای اسلامی اتحادیه بین المجالس جهانی را فرصتی برای تبادل نظر در زمینه مسائل منطقه ای و همکاری های دوجانبه دانست.

9 آبان 1400

بنینو:اکنون زمان اشتباه در موضوع هسته ای ایران نیست

خبرنگاران: وزیر خارجه ایتالیا موفقیت موضوع هسته ای ایران را در گرو رفتار دو طرف دانسته و اضافه کرد در این مرحله حساس نباید مرتکب اشتباهات تاکتیکی و یا تندروی شویم.

9 آبان 1400

هشدار رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق نسبت به اوضاع کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، همام حمودی رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق نسبت به خلأ قدرت در عراق و به وجود آمدن آشوب سیاسی و امنیتی در این کشور هشدار داد.

9 آبان 1400

ثبت 90 درصد اطلاعات مجوز ها در سامانه وزارت اقتصاد

معاون مالی وزیر اقتصاد گفت: هدف ما این است که تمام درخواست های مربوط به آغاز کسب و کار ابتدا در سامانه درگاه ملی مجوز های کسب و کار کشور ثبت و سپس بین دیگر دستگاه های اجرایی توزیع گردد.

9 آبان 1400

دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور حکمی منصور کبگانیان را به سمت قائم مقام و دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب کرد.

9 آبان 1400

مناطق ویژه علم و فناوری بدون احتیاج به صدور مجوز راه اندازی می شوند

دبیر شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به استان ها این اختیار داده شده که نواحی و پهنه های نوآوری را ایجاد نمایند و برای این امر نیازی به دریافت مجوز ندارند.

10 مهر 1400

تراز اقتصادی سرخابی ها باید شفاف گردد

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: در حال حاضر و طبق بعضی از اطلاعات ما می شنویم که بازیکنی حتی در یک الی دو فصل تیمی بازی نمی نماید اما برای حضورش در این دو فصل دو میلیارد و خرده ای حقوق دریافت می نماید که این جای تعجب دارد.

10 مهر 1400

فدراسیون فوتبال اظهارات 3 میلیون دلارینماینده مجلس را تکذیب کرد

به گزارش خبرنگاران، سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی صبح امروز چهارشنبه با حضور در شبکه سوم سیما به انتقاد از قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس پرداخت و طی آن تاکید کرد که فدراسیون برای این مربی در یک سال 3 میلیون...

10 مهر 1400

فارس من، پیگیری تغییر شیوه پذیرش دانشجوی ارشد در سال آینده، تجربه کاهش سهمیه ها در آ.ت.ت تکرار می گردد؟

انتقاد قدیمی از شیوه پذیرش دانشجو در مقطع ارشد، سال جاری در حالی دوباره بر سر زبان افتاده که اخیرا پس از سال ها وزارت علوم سامان دهی 19 سهمیه کنکور را در دستور کار قرار داده است.

10 مهر 1400

در بودجه 99 به بخش حمل ونقل جفا شده است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: یکی از موانع بزرگ توسعه در کشور، عدم هماهنگی نهادهای متولی و وجود تصمیم گیران بی شمار برای بخش های مختلف از جمله حمل ونقل بین المللی و ترانزیت است.

10 مهر 1400

توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شرکت های داخلی

رئیس مجلس شورای اسلامی بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن در دو بخش خرد و کلان برای تامین مالی از طریق اتحادیه شرکت های داخلی و فاینانس تاکید کرد.

10 مهر 1400

ارائه لایحه قانون بررسی اموال مسئولان عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از سومریه نیوز، سعد الحدیثی سخنگوی دفتر نخست وزیر عراق تاکید کرد که به زودی لایحه قانون مربوط به بررسی اموال مسئولان کشور ارائه می شود.

10 مهر 1400
تعداد: (244)