پیش رویداد استارتاپ ویکند دریاچه ارومیه در تبریز برگزار گردید

به گزارش کنفرانس هکا، پیش رویداد استارتاپ ویکند دریاچه ارومیه با هدف تبیین جشنواره ملی فراوری محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه، فرهنگ سازی در خصوص احیای دریاچه ارومیه و شناسایی ایده های خلاقانه در حوزه محتوای دیجیتال با مشارکت معاونت های فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی و غربی برگزار گردید.

پیش رویداد استارتاپ ویکند دریاچه ارومیه در تبریز برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، در این پیش رویداد خلیل ساعی، مدیر دفتر منطقه ای ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان شرقی به ارائه اخرین وضعیت دریاچه و نیازمندی های موجود دراین حوزه اشاره نمود و دکتر محمد فاریابی عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز به اصول مدیریت و بازاریابی در حوزه محصولات دیجیتال پرداخت.

جمعی از دانشجویان دانشگاه های استان در این پیش رویداد که در محل سالن اجتماعات سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار گردید، حضور داشتند.

رویداد اصلی استارتاپ ویکند دریاچه ارومیه از تاریخ 30 آبان تا 2 آذر به همت جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی و ستاد احیای دریاچه ارومیه، استانداری و واحدهای جهاد دانشگاهی در حوضه آبریز دریاچه ارومیه و سایر واحدها، در ارومیه برگزار می گردد.

این رویداد با هدف فرهنگ سازی در راستای فراوری محتوای دیجیتال کاربردی در حوزه آب و دریاچه ارومیه، شناسایی توانمندی ها و راهنمایی استعدادهای جامعه در حوزه فراوری، بسترسازی درجهت کارآفرینی دیجیتال مبنی بر فراوری محتوا و پرورش ایده های خلاقانه در فراوری محتوا برگزار می گردد.

همچنین آموزش مبانی فراوری محتوای دیجیتال فاخر، برگزاری فن بازار محتوای دیجیتال با هدف کارآفرینی دیجیتال مبنی بر حمایت از فراورینمایندگان محتوای دیجیتال، یاری به اصطلاح الگوی مصرف آب و تغییر الگو زندگی، آگاهی بخشی از اقدامات و برنامه های ستاد احیای دریاچه ارومیه و اثرات زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی خشک شدن دریاچه ارومیه و یاری به تأسیس شرکت های دانش بنیان حوزه فراوری محتوای دیجیتال با رویکرد محیط زیست و حفظ دریاچه از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

رویداد اصلی جشنواره فراوری محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه در شش محور وب سایت و شبکه های اجتماعی، فیلم و مستند کاربردی، بازی های رایانه ای و انیمیشن، نرم افزارهای تلفن همراه، نرم افزارهای کاربردی و اینترنت اشیاء در دو بخش بزرگسالان و دانش آموزی برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در رویداد اصلی جشنواره ملی فراوری محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه می توانند تا 15 آبان ماه در سایت جشنواره به نشانی www.lakeurmiait.ir و یا در سایتwww.evand.com ثبت نام نمایند.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1012

به "پیش رویداد استارتاپ ویکند دریاچه ارومیه در تبریز برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش رویداد استارتاپ ویکند دریاچه ارومیه در تبریز برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید