ظریف به سوالات نمایندگان پاسخ می دهد، ادامه آنالیز طرح تشدید مجازات اسیدپاشی

به گزارش کنفرانس هکا، ادامه آنالیز طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و رسیدگی به سوالات نمایندگان از وزیر خارجه در دستور کار هفته آینده مجلس قرار گرفته است.

ظریف به سوالات نمایندگان پاسخ می دهد، ادامه آنالیز طرح تشدید مجازات اسیدپاشی

به گزارش خبرنگاران، جلسات علنی مجلس بعد از یک هفته تعطیلی، هفته آینده در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه برگزار می شد که جلسه روز دوشنبه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر خواهد بود.

آنالیز سوال کواکبیان نماینده تهران، حسین زاده نماینده نقده و قربانی نماینده آستارا از محمد جواد ظریف وزیر خارجه در دستور کار مجلس واقع شده است.

قرائت گزارش کمیسیون امنیت ملی در مورد عملکرد ایالات متحده آمریکا در حوزه حقوق بشر در سال 97، گزارش کمیسیون ویژه حمایت از فراوری ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در مورد عملکرد دولت در اجرای ماده 22 قانون برنامه ششم در مورد بهبود شرایط ایران در شاخص های محیط کسب و کار و گزارش اقدامات نظارتی مجلس در اجلاسیه سوم دوره دهم از دیگر موارد کاری مجلس در هفته آینده است.

ادامه آنالیز طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن و رسیدگی به لوایح موافقت نامه موقت تشکیل منطقه آزاد تجاری بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا کشورهای عضو، موافقت نامه همکاری و یاری متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین ایران و ویتنام، اصلاح بند 3 ماده 2 قانون اقتصادیات های مستقیم، موافقت نامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین ایران و عراق، اهداف و وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان و موافقت نامه بین ایران و فنلاند در باره یاری و همکاری متقابل در امور گمرکی در دستور مجلس قرار گرفته است.

آنالیز لوایح اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه های سازمانی ارتش، موافقت نامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین ایران و مجارستان، حمایت از محیط بان و جنگل بانان، موافقت نامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین ایران و چک، عضویت ایران در برنامه اندازه شناسی آسیا و اقیانوسیه و یاری به سازماندهی پسماندهای عادی با اولویت های استان های ساحلی و کلان شهرها با مشارکت بخش غیر دولتی از دیگر موارد کاری مجلس است.

همچنین مجلس طرح استفساریه ماده 36 قانون برطرف موانع فراوری رقابت پذیر و ارتقای نظام اقتصادی کشور و طرح های استفساریه بند دو ماده دو قانون اقتصادیات های مستقیم، اصلاح ماده 133 قانون اقتصادیات های مستقیم، الزامات اجرایی فراوری و عرضه سوخت و سی ان جی در کشور، اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیما و افزایش پالایشگاه های معیانات کاری و نفت خام با استفاده از سرمایه گذاری مردمی در دستور کار دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8400

به "ظریف به سوالات نمایندگان پاسخ می دهد، ادامه آنالیز طرح تشدید مجازات اسیدپاشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف به سوالات نمایندگان پاسخ می دهد، ادامه آنالیز طرح تشدید مجازات اسیدپاشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید