سبقت دریافت دموکرات ها از ترامپ در جدیدترین نظرسنجی انتخابات آمریکا

به گزارش کنفرانس هکا، تازه ترین نظرسنجی صورت گرفته در خصوص انتخابات 2020 آمریکا حاکی از کم شدن محبوبیت دونالد ترامپ نسبت به جو بایدن و دیگر دموکرات ها است.

سبقت دریافت دموکرات ها از ترامپ در جدیدترین نظرسنجی انتخابات آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، بر اساس جدیدترین نظرسنجی صورت گرفته در خصوص انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در روز یک شنبه، جو بایدن و دیگر کاندیداهای برتر حزب دموکرات از دونالد ترامپ پیشی گرفته اند.

به گزارش هیل، جدیدترین نظرسنجی صورت گرفته توسط ان بی سی و وال استریت از پیشی دریافت جو بایدن و دیگر کاندیداهای دموکرات نظیرالیزابت وارن و برنی سندرز از رئیس جمهور فعلی آمریکا دونالد ترامپ حکایت دارد.

براساس این نظرسنجی، دموکرات پیشتاز جو بایدن با 9 درصد آرای بیشتر از ترامپ و دیگر کاندیدا ها، دست بالا را دارد.

سناتور برنی سندرز با بیش از 7 درصد آرای بیشتر از رییس جمهور فعلی آمریکا نسبت درصدی 50 به 43 را به خود اختصاص داده است و این در حالی است که 48 درصد رای دهندگان حمایت خود را از الیزابت وارن و 43 درصد از ترامپ اعلام نموده اند و یک اختلاف 5 درصدی دیگر را بین ترامپ و نامزد دموکرات بوجود آورده اند.

سناتور زن سیاهپوست، کماله هریس هم با یک درصد اختلاف و نسبت 45 به 44 درصد، از ترامپ پیش افتاد.

علاوه بر این همچون نتایج پیشین، 52 درصد رای دهندگان در این نظرسنجی که بین هفتم تا نهم ژوئیه صورت گرفته، سیاست های شغلی ترامپ را رد کردند درحالی که 45 درصد آن را تایید کردند.

نکته قابل توجه در این نظرسنجی این است که در میان حامیان ترامپ رای دهندگان سفید پوست مرد عمدتا کم سواد بیشتر از همه به چشم می خورند در حالی که حامیان بایدن را بیشتر سیاهپوستان دورگه، زنان و ساکنان حومه شهرها تشکیل می دهند.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4177

به "سبقت دریافت دموکرات ها از ترامپ در جدیدترین نظرسنجی انتخابات آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبقت دریافت دموکرات ها از ترامپ در جدیدترین نظرسنجی انتخابات آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید