جولیانی: اقدام ترامپ غیر قانونی نیست

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا نوشت: وکیل ترامپ به گزارش مولر درباره انتخابات ریاست جمهوری 2016 واکنش نشان داد.

جولیانی: اقدام ترامپ غیر قانونی نیست

رودی جولیانی در اظهاراتی تاکید کرد، هیچ اشتباهی در این که کمپین ریاست جمهوری 2016 ترامپ از روس ها اطلاعاتی مخرب علیه رقیب انتخاباتی سابق او دریافت کرده وجود ندارد و چنین کاری رایج است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ در مصاحبه ای با رسانه ها تلاش کمپین انتخاباتی 2016 ترامپ برای دریافت کمک های سیاسی از جانب کنندگان دولت روسیه را بی احتیاطی خواند اما آن را غیرقانونی ندانست.

جولیانی گفت: هیچ اشتباهی در دریافت اطلاعات از روس ها وجود ندارد.

اشاره جولیانی به یک نشست ژوئن 2016 در محل برج ترامپ با حضور دونالد جونیور، پسر رئیس جمهور آمریکا و همچنین جارد کوشنر، دامادش، پل مانافورت، رئیس سابق کمپین انتخاباتی او و یک وکیل وابسته به روسیه است.

آن طور که قبلاً گزارش شده کمپین ریاست جمهوری ترامپ تلاش می کرد تا اطلاعاتی مخرب علیه هیلاری کلینتون، رقیب دموکرات او در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دست بیاورد.

جولیانی در ادامه اظهاراتش به میت رامنی، سناتور جمهوریخواه که در بیانیه ای در واکنش به یافته های گزارش رابرت مولر، بازرس ویژه تحقیقات درباره ارتباط کمپین انتخاباتی ترامپ با روسیه، از ترامپ انتقاد کرده بود، حمله کرده و گفت: رامنی باید یاوه گویی را متوقف کند.

او تاکید کرد: پذیرفتن اطلاعات منفی درباره یک رقیب سیاسی امر رایجی است.

وی اضافه نمود: البته من توصیه ام این بود که برای احتیاط این کار را انجام ندهند. اما در این اتفاق جرمی وجود ندارد.

جولیانی در خصوص این که آیا استفاده از اطلاعات دزدیده شده از سوی دشمنان خارجی یک کار اشتباه است گفت: این بستگی به محتوای اطلاعات دزدیده شده دارد.

جولیانی همچنین خاطر نشان کرد که تیم حقوقی ترامپ در حال بررسی انتشار یک بیانیه دقیق در رد گزارش مولر است. او گفت: چنانچه آنها به جلسات استماع ادامه دهند یا ندهند و چنانچه افراد مختلف، مسائل دیگر را مطرح کنند، ممکن است این بیانیه ضروری شود و احتمال این هست که در یک مقطع زمانی ما از آن استفاده کنیم. در حال حاضر مافکر می کنیم که بحث علنی در این مورد در حد ممکن به خوبی پیش می رود.

310 310

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2860

به "جولیانی: اقدام ترامپ غیر قانونی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جولیانی: اقدام ترامپ غیر قانونی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید