زندگی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می گذرد؟

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران: آنجلینا جولی در سال های گذشته با برچسب های متفاوتی روبرو شده است از جمله وحشی بودن، عصبی بودن و حتی سابقه خشونت. او به عنوان یک ستاره هالیوودی همواره زیر ذره بین رسانه ها قرار داشت، اما پس از شروع رابطه اش با برد پیت در سال 2004، جولی بیش از پیش به یک چهره خبرساز تبدیل شده و این زوج نام برانجلینا را به خود گرفتند.

زندگی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می گذرد؟

این دو بعد ها پس از داشتن 6 فرزند (سه فرزند به وسیله فرزندخواندگی و سه فرزند دیگر متعلق به خودشان) در سال 2014 به طور رسمی ازدواج کردند و به نظر می رسید که این خانواده هشت نفره برای همیشه در خوبی و خوشی کنار هم زندگی خواهند کرد. اما در سپتامبر 2016 و بعد اتفاقی که در جت شخصی آن ها رخ داد، آنجلینا جولی به دلیل آنچه که او آن را به خاطر سلامت خانواده توصیف کرد تصمیم به جدایی از برد پیت گرفت.

در شرایطی که طلاق این دو هنوز به طور کامل نهایی نشده و نبرد کثیف آن ها برای دریافت حضانت فرزندانشان ادامه دارد، آنجلینا جولی در سه سال اخیر مجرد انگاشته شده و در خانه ای زندگی می نماید که اطراف او را فرزندان نوجوانش گرفته اند. اما زندگی مجردی و تنهای آنجلینا جولی چگونه می گذرد؟

آنجلینا جولی همراه با بچه هایش در یک آپارتمان 6 تختخوابه زندگی می نماید

بعد از جدایی از برد پیت در اواخر سال 2016، آنجلینا جولی در ابتدا 6 فرزندش را در خانه های اجاره ای نگه می داشت. اولین خانه اجاره ای آن ها در اقتصادیبو، کالیف بود، خانه ای متعلق به برایان سینگر، کارگردان جنجالی فیلم مردان ایکس (X-Men) که گفته می گردد اجاره ماهانه آن 80.000 دلار بوده است. دومین خانه آن ها ملکی در هیدن هیلز، کالیف متعلق به دنیس ریچاردز، بازیگر و مدل سرشناس بود که بر اساس گزارش ها، جولی هر ماه 30.000 دلار بابت اجاره آن می پرداخت.

با این وجود، در سال 2017، جولی مبلغ قابل توجه 24.5 میلیون دلار را برای خرید یک عمارت بزرگ 6 تختخوابی در منطقه لس فلیز در لس آنجلس هزینه کرد. این خانه بزرگ قبلاً متعلق به سیسیل بی دمیل، کارگردان مشهور سینمای کلاسیک هالیوود بوده و چارلی چاپلین نیز مدتی در یک خانه کوچکتر در داخل این مجموعه زندگی می کرد، خانه ای که تعداد اتاق های آن برای فرزندان جولی مناسب بود. آنجلینا جولی علت خرید این خانه را نه گذشته و ارتباط آن با سلبریتی های مشهور و البته معماری خارق العاده آن بلکه احتیاج او و خانواده اش به پیدا کردن یک خانه خوب در کمترین زمان ممکن، جایی بدور از دسترس رسانه ها و با اتاق های فراوان اعلام نموده بود.

مادر تنها یک زندگی شلوغ و کثیف دارد

آنجلینا جولی اعتراف نموده که گاهی آرام بودن برای وی سخت می گردد که البته با توجه به اطلاعاتی که در خصوص رفتار او داریم موضوع غیرمنتظره ای نیست. او در مصاحبه ای در سال 2015، بزرگ ترین چالشش پس از عبور از سن 40 سالگی را اینگونه توصیف نموده است: زندگی هر روزه کلیشه ای و ثابت... از درون کمی دچار تنش هستم. با این وجود وی دو سال بعد در مصاحبه ای دیگر تصویری کاملاً متفاوت از خود ارائه داد و زندگی خود را شلوغ، آرام و طبیعی توصیف کرد.

با این وجود اگر چه ممکن است فکر کنیم که او یک زندگی بسیار تمیز و مرتب به سبک یک سلبریتی طراز اول را تجربه می نماید، اما بعضی جزییات زندگی او خبر از چیزی کاملاً متفاوت می دهند؛ برای مثال پتویی کثیف که دخترش ویوین همیشه همراه خود داشت و البته اشتیاق کامل جولی در اجازه دادن به سگش، داستی، برای رفتن روی کاناپه های سفیدشان در طول یکی از این مصاحبه ها.

وقتی پای زندگی خانوادگی به میان می آید، جولی گفت که یک روز معمولی او با بیدار شدن در میان شلوغی خانه و در زیر دست و پای فرزندان و سگش شروع می گردد: در حال حاضر، در شرایطی هستم که همه در اتاق من هستند و این بسیار هیجان انگیز است. معمولاً بلند می شوم و سعی می کنم در خصوص این که چه کسی سگ را بیرون ببرد، چه کسی قرار است پنکیک ها را آماده کند و آیا اینکه همه دندان هایشان را مسواک زده اند فکر کنم.

احتمالا بعضی افراد به آنجلینا جولی در کار های خانه یاری می نمایند

بدنبال جدایی اش از برد پیت، گفته می شد که جولی 6 پرستار بچه، یکی برای هر کدام از فرزندانش، استخدام نموده است. اگر چه رسیدگی به امور این پرستاران و مدیریت آن ها مدتی بر عهده منی جیمز هاون، برادر جولی، بود، اما به نظر می رسد که جولی در سال 2017 و به خاطر نگرانی هایی که داشت دیگر به برادرش اجازه رفتن به خانه خود را نداد: وظیفه جیمز این بود که اگر یکی از بچه ها در طول شب بیدار می شد آنجا باشد و اگر پرستاران مسئله ای داشتند به آن ها رسیدگی کند.

بر اساس گزارش ها، مدیریت کامل خانه و خانواده به دست برادر جولی افتاده و این برای جولی دردسرساز شده بود. اگر چه بدون شک اداره یک خانه بزرگ با 6 فرزند کار بسیار سختی است، اما هنوز تعیین نیست که چه مقدار از کار های خانه را خو جولی و چه مقدار را پرستاران و خدمتکاران انجام می دهند. با این وجود به نظر می رسد که فرزندان او شرایط خوبی داشته و از زندگی خود راضی هستند و جولی نیز هیچگاه سعی ننموده چیزی را مخفی کند: من یک مادر تنها با دو کار که هر روز باید به آن ها رسیدگی کنم نیستم. من بسیار بیشتر از دیگران مورد حمایت قرار می گیرم، بیشتر از بسیاری از زنان این دنیا؛ و من ابزار های اقتصادی برای داشتن یک خانه و خدمات بهداشتی و غذا را نیز دارم.

جولی خود برای فرزندانش صبحانه درست می نماید

در سال 2010، جولی تایید نموده بود که گاهی برای فرزندانش آشپزی می نماید و اینکه در آشپزی تبحر چندانی ندارد: من بهترین آشپز نیستم. پکس [که آن موقع 6 سال داشت] آشپز بهتری نسبت به من است. پکس آشپزی کردن را دوست دارد. اما هر وقت بتوانم من هم سعی می کنم آشپزی کنم. در هر خانه ای که باشیم با هم غذا درست می کنیم. اما وقتی که خودم آشپزی می کنم بچه ها بسیار راضی و شاد هستند.

بعد ها جولی گفت که هنوز بر روی مهارت های آشپزی خود کار می نماید، البته با رویکردی بسیار واقع گرایانه: من فقط می خواهم که یک صبحانه درست تهیه نموده و خانه داری کنم. این علاقه من است. به درخواست بچه هایم در کلاس های اشپزی شرکت نموده ام. در حالی که او روی مهارت هایش در آشپزخانه کار می نماید، جولی همیشه بچه هایش را برای صرف صبحانه بیرون می برد.

برای مثال، یک روز پس از کریسمس 2018، او و 4 فرزند کوچکترش در حال صبحانه خوردن در بیرون از خانه در لس آنجلس دیده شدند. اینکه آیا جولی در خانه آشپز دارد تعیین نیست، اما با اطمینان می توان گفت که وقتی در آشپزی کردن تبحر پیدا کند خیلی چیز ها برای خانواده عوض خواهد شد، زیرا هزینه یک آشپز به طور سالانه دستکم 200.000 دلار است.

آنجلینا جولی از زمان جدایی از برد پیت با مسائل جسمی روبرو شده است

تقریباً یک سال پس از آنکه جولی درخواست طلاق از برد پیت را کرد، در خصوص بعضی از مسائل جسمی خود سخن گفت. وی در مصاحبه ای گفته بود که به فشار خون و فلج بل (فلج شدن بخشی از صورت) مبتلا شده و به دلیل این که به سلامتش اهمیت نداده، عوارض و نشانه های این بیماری ها در او بیشتر شده است: گاهی اوقات زنان در خانواده خود را در آخرین اولویت قرار می دهند تا اینکه این موضوع در سلامتشان خود را نشان می دهد.

وی گفته که هر دو مشکل جسمی اش را با طب سوزنی درمان نموده است. همچنین همانطور که بسیاری می دانند او در سال 2013 و پس از اطلاع از اینکه ریسک سرطان سینه در او بالاست، جراحی ماستکتومی را روی هر دو سینه خود انجام داد و بعد ها نیز به دلیل نشانه های مشابهی از خطر ابتلا به سرطان تخمدان، تخمدان ها و لوله های فالوپ خود را نیز با جراحی خارج کرد. پس از این ماجراها، جولی اعلام نموده که میخواهد بیشتر مراقب خودش باشد: اکنون در خصوص انتخاب هایم بسیار هوشمندانه عمل می کنم و خانواده را در اولویت قرار می دهم و کنترل زندگی و سلامتم را نیز در دست دارم. وقتی که فکر می کنم دارم بیش از حد کار می کنم از شدت کارم می کاهم و وقتی که خانواده ام احتیاج دارند کمی بیشتر برای آن ها وقت می گذارم.

او نقش یک مادر قوی و شجاع را برای فرزندانش ایفا می نماید

از زمان جدایی اش از برد پیت، جولی سعی داشته که خود را جلوی فرزندانش ضعیف جلوه ندهد تا حس ثبات را به فرزندانش منتقل کند: بسیار نگران مادرم بودم، خیلی زیاد. نمی خواهم که فرزندانم نگران من باشند. به نظر من خیلی مهم است که در حمام گریه کرد و نه در مقابل آن ها. آن ها باید بدانند که همه چیز درست خواهد شد حتی زمانی که مطمئن نباشید همه چیز خوب پیش می رود.

علاوه بر کوشش های جولی برای اینکه در مقابل همگان قوی جلوه کند، 6 فرزند نیز او به نوبه خود سعی نموده اند قوی باشند و در یکی از چالش برانگیزترین دوران زندگی مادر مشهورشان در کنار او بوده اند. جولی در سال 2017 در این باره چنین گفته است: آن ها حقیقتاً خیلی به من یاری می نمایند. ما یک واحد واقعی هستیم. آن ها بهترین دوستانی هستند که تاکنون داشته ام. هیچ کسی در زندگی ام به اندازه آن ها در کنار من نایستاده است.

آنجلینا جولی برای خوش گذشتن به فرزندانش هر کاری می نماید

به نظر می رسد آنجلینا جولی از آن مادرانی است که هر کس دوست دارد داشته باشد. گفته می گردد که وقتی پای وقت گذرانی با 6 فرزندش به میان بیاید او ایده های جذاب و مفرحی دارد. وی گفته که فرزندانش زندگی او بوده و هر روز در کنار آن ها برایش یک ماجراجویی تازه است. برای مثال او همیشه فرزندانش را برای تفریح و خرید با خود به بیرون از خانه می برد و اوایل امسال او فرزندانش را علیرغم مشغله کاری به محل فیلمبرداری فیلم جدیدش با نام آن هایی که آرزوی مرگم را دارند (Those Who Wish Me Dead) برده و اطمینان حاصل کرد که به آن ها خوش بگذرد.

او کالسکه های پر از اسباب بازی و وسایل ورزشی به فرزندانش هدیه می دهد و سعی می نماید تا جایی که می تواند آن ها را با چیز های جدید آشنا کند، از جمله حیوانات خانگی جدید.

آنجلینا جولی علیرغم جدایی از برد پیت با او رابطه خوبی دارد

آنجلینا جولی و برد پیت پس از جدایی تلخشان در سال 2016، راه درازی را آمده و به ندرت بحثی بین آن ها در می گیرد. به ادعای بعضی منابع خبری، علیرغم دعوای حقوقی شان بر سر حضانت فرزندان، این دو هنگام بحث در خصوص فرزندشان و برنامه ریزی برای آن ها بسیار آرام بوده و به بزرگ کردن آن ها به طور مشترک تعهد دارند. این موضوع در شرایطی است که آنجلینا جولی درگیری فیزیکی پیت با پسر بزرگشان مدوکس که آن موقع 15 سال داشت را در یک سفر با جت شخصی شان، انگیزه خود برای جدایی از برد پیت اعلام نموده بود. این ادعا ها باعث شد که برد پیت برای مدتی مورد انتقاد قرار گرفته و حتی به خاطر بدرفتاری با فرزندان پای پلیس و بخش قضایی به میان آمد که البته بعد ها برد پیت از این اتهامات تبرئه شد.

از آن موقع ببعد، آنجلینا جولی از سخنان انتقادی نسبت به پیت در رسانه ها خودداری نموده و بار ها بر تعهد مشترکشان به خانواده تاکید داشته است. وقتی در مصاحبه با بی بی سی نیوز در این باره از جولی سوال شد وی چنین پاسخ داد: دوران بسیار سختی بود. ما یک خانواده هستیم و همیشه یک خانواده باقی خواهیم ماند. از این دوران عبور خواهیم کرد و به خاطر آن امیدوارم که یک خانواده قوی تر از آب دربیاییم.

جولی به طور مرتب فرزندانش را به دیدار پدرشان می فرستاد

رابطه بین جولی و پیت در یک سال اخیر چنان بهبود یافته که این دو با هم برای تابستان 2019 فرزندانشان برنامه ریزی کردند. در شرایطی که 6 فرزندشان در حال حاضر در نیو مکزیکو، محل فیلمبرداری جدیدترین فیلم جولی، همراه مادرشان زندگی می نمایند، اما همچنان آن ها می توانند وقت قابل توجهی را در کنار پدرشان باشند و دائماً برای دیدن او به لس آنجلس می روند. همچنین برد نیز در تابستان چند بار به نیومکزیکو آمده تا رفت و آمد برای فرزندانش سخت نباشد.

این دو در دسامبر 2018 به توافقی خارج از دادگاه دست یافتند که حضانت فیزیکی و قانونی را به صورت مشترک به هر دوی آن ها می داد و از آن پس بود که پیت توانست به طور مرتب با فرزندان خود دیدار داشته باشد، به ویژه زمانی که آن ها یک شب قبل از تولد 55 سالگی برد پیت، شب را در خانه او خوابیدند.

منبع: nickiswift

pariha.ir: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

kalarena.com: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: برترین ها
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5314

به "زندگی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می گذرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می گذرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید