راهنمای کامل ست کردن انواع کیف اورسایز در استایل زنانه

به گزارش کنفرانس هکا، در صورتی که شما هم جزو خانم هایی هستید که دوست دارید همیشه از کیف اورسایز استفاده کنید باید بدانید که این مدل کیف ها نه تنها کاربردی هستند بلکه بسیار شیک بوده و جزو ترند روز دنیای مد هم محسوب می شوند. فرقی نمی کند که فردی شاغل، دانشجو یا یک فرد پیرو دنیای مد باشید در هر حال داشتن کیف اورسایز در استایل می تواند باعث نظم دهی به استایل و شیک تر به نظر رسیدن ظاهر شود. در این مطلب به بررسی انواع مختلف کیف های اورسایز موجود در بازار، عواملی که باید هنگام انتخاب کیف بزرگ متناسب خود باید در نظر بگیرید، نکات مفیدی که به بهبود کلی استایل تان با این مدل کیف ها کمک می کنند و نحوه نگهداری صحیح این کیف ها می پردازیم.

راهنمای کامل ست کردن انواع کیف اورسایز در استایل زنانه

کیف های خیلی بزرگ در مدل ها و طرح های مختلفی وجود دارند و هر کدام برای هدف و نیاز مختلفی استفاده می شوند. یکی از محبوب ترین انواع کیف های بزرگ تت بگ است. تت بگ ها اغلب از جنس های محکم و مقاوم مانند کانواس یا چرم تهیه می شوند و بندهای پهنی دارند که بتوان آن ها را راحت حمل کرد. این کیف ها به میزان کافی جا دارند تا بتوانید همه وسایل ضروری خود را در آن ها قرار دهید و همین مساله آن ها را به یک انتخاب عالی برای استفاده روزمره و وسیله سفر تبدیل می کند.

مدل دیگری از کیف های بزرگی که در سال های اخیر محبوبیت بسکمک کسب کرده اند کیف دستی های اورسایز هستند. این کیف های ترند فضای زیادی را برای همه وسایل ایجاد می کنند و در عین حال ظاهر مدرن و شیکی هم دارند. کیف دستی های اورسایز اغلب محفظه ها و جیب های متعددی دارند که باعث می شوند در حین حرکت همچنان مرتب بمانید.

برای افرادی که همچنان به فضای بیشتری نیاز دارند دافل بگ ها دارای فضای بیشتری هستند. دافل بگ ها برای سفرهای آخر هفته یا جلسات باشگاه که به حمل لباس یا تجهیزات زیادی نیاز دارید انتخاب ایدئآلی به شمار می روند. این کیف ها اغلب دارای دسته و بندهای شانه ای برای حمل آسان وسایل هستند.

در صورتی که در پی گزینه ساختارمندتری هستید بهتر است از یک کیف بزرگ مدل ساچل یا کیف مدل چمدانی استفاده کنید. این مدل کیف ها در عین حرفه ای بودن فضای بسیار زیادی را برای اسناد، لپ تاپ و سایر وسایل ضروری کار فراهم می کنند. کوله پشتی ها هم بسته به میزان و ظرفیتی که دارند جزو کیف های بزرگ محسوب می شوند.

در هر حال شناخت انواع مختلف کیف های بزرگ و اورسایز به شما در انتخاب بهترین کیفی که مناسب سبک زندگی و نیازهایتان است کمک می کند. در ادامه به بررسی انواع مختلف کبف های اورسایز پرداخته ایم.

انواع مختلف کیف های اورسایز

کیف های اورسایز در مدل ها و طرح های مختلفی وجود دارند و هرکدام از آن ها برای اهداف و نیازهای مختلفی به کار می روند. علاوه بر طرح و رنگ، میزان هم عامل موثر دیگری در انتخاب این مدل کیف ها است. پیش از این کیف های دستی کوچک بودند و به راحتی امکان حمل آن ها به جاهای مختلف وجود داشت. اما امروزه بسکمک از برندها و طراحان به طراحی کیف دستی های بزرگ روی آورده اند که علاوه بر کاربردی بودن مدرن و مطابق دنیای مد هم باشند. این کیف های اورسایز و خیلی بزرگ ممکن است کیفی که همیشه استفاده می کنید نباشند اما این چیزی از ارزش آن ها کم نمی کند. این کیف ها نه تنها می توانند همه وسایل شما را در خود جای دهند بلکه استایل روزمره شما را هم تغییر می دهند.

1. تت بگ پارچه ای

تت بگ پارچه ای یکی از اکسسوری های مورد علاقه برای افراد طرفدار دنیای مد بوهو است. سختی پارچه به شیک بودن بیشتر استایل و ظاهر شما کمک می کند. استفاده از تت بگ های بزرگتر تنها آن ها را در برابر ظاهر الهام گرفته شده از استایل بوهو خاص تر و منحصربه فردتر می سازد. این کیف ها را با لباس های لخت تر و نوتر خود ست کنید تا استایل منسجم تری داشته باشید. تت بگ پارچه ای ممکن است محکم ترین جنس را در میان همه تت بگ ها نداشته باشد اما ظاهری را برایتان ایجاد می کند که تا پیش از آن انتظارش را نداشتید.

2. کیف کانواس

کیف کانواس بسیار کاربردی و ساده است. این کیف نه تنها قدرت کافی برای حمل وسایل بزرگ را دارد بلکه بسیار انعطاف پذیر است و می توان آن را همه جا برد. در سال های اخیر کیف های کانواس در بین افرادی که در پی کیف های محکم و بزرگی هستند که برای همه استایل ها مناسب باشد بسیار پر طرفدار شده اند. کیف دستی های کانواس خیلی بزرگ فضای زیادی را برای حمل همه وسایلی که نیاز دارید فراهم می کنند و برای انجام کارهای روزمره بسیار مناسب هستند. به جای اینکه نگران ست کردن کیف با استایل خود باشید فقط کافی است کیف کانواس خود را با هر استایلی که دوست دارید بپوشید ست کنید.

3. کیف اورسایز چشم نواز و برجسته

کیف های اورسایز به خودی خود چشم نواز و گیرا هستند. هیچ فردی نمی تواند منکر این مساله شود که دیدن کیف اورسایز در خیابان می تواند باعث جلب توجه شود. اگرچه ست کردن این کیف های بزرگ با رنگ ها یا طرح های برجسته می تواند همان میزان مد و فشن که اکسسوری ها نیاز دارند را به آن ها بدهد. رنگ های برجسته با هم ترکیب می شوند تا ظاهر یکدستی را ایجاد کنند. از کیف های بزرگ خود برای شکستن استایل های مونوکروم استفاده کنید تا مجذوب کنندهیت ظاهریتان دوچندان شود.

4. تت بگ چرم اورسایز

تت بگ ها به صورت کلی به دلیل کاربردی بودن و داشتن فضای زیاد شاهد دگرگونی بسکمک بوده اند. بزرگ تر شدن میزان این کیف ها از این جنبه مجذوب کننده است که می توان همه وسایل را در آن جای داده و با آن حمل کرد. به صورت خاص تت بگ های چرم می توانند با جنس چرم خود ظاهر شیک زیبایی را به استایل بدهند. چرم یکی از پارچه هایی است که می تواند به سرعت و بدون نیاز به تلاش زیاد استایل را ارتقا دهد. با استفاده کردن از تت بگ اورسایز چرم متوجه خواهید شد که این اکسسوری چقدر سریع استایل تان را زیباتر می سازد.

5. کیف پفی اورسایز

با عادی شدن و افزایش استفاده از کیف های پفی دیگر دلیلی برای استفاده نکردن از آن ها و اضافه نکردن این کیف ها به کمد لباس خود وجود ندارد. این اکسسوری های حجیم نه تنها می توانند وسایل زیادی را در خود جای دهند بلکه بسیار ترند بوده و باعث می شوند اکسسوری هایتان به روزتر از حالت عادی به نظر برسند. این کیف ها را با لباس های براق و مدرن ست کنید تا حجیم تر و درخشان تر دیده شوند.

6. کلاچ اورسایز

کیف های کلاچ بهترین کیف ها برای بیرون رفتن هستند زیرا می توانید کلید ها و کارت های خود را در آن ها نگهداری کنید. البته این کیف ها همیشه برای همه وسایلتان جا ندارند یا نمی توانند استایل مطابق دنیای مد روزی که می خواهید را ایجاد کنند. با استفاده از کلاچ اورسایز ظاهر آن را بهبود دهید. کلاچ های اورسایز به خوبی با همه استایل های رسمی ست شده و بدون اینکه توجه را به صورت کامل از استایل تان منحرف کنند استایل رسمی ای را برایتان ایجاد کنند.

7. کیف های دوشی اورسایز

کیف دوشی اورسایز می تواند حس داشتن چمدان را ایجاد کند اما به همان میزان هم مفید است. این کیف ها نه تنها می توانند به راحتی نیازهای همه افراد را برآورده کنند بلکه باعث شیک تر شدن استایل هم می شوند. کیف دوشی بزرگ را با استایل های مینیمال یا مونوکروم ست کنید تا با لباس هایتان جلوه بیشتری پیدا کند. ست کردن این کیف در استایل تا زمانی که بقیه اجزای استایل مدرن و شیک باشند نیاز به تلاش زیاد ندارد. کیف دوشی خود را برای اینکه بتوانید در تمام طول سال با هر استایلی استفاده کنید تمیز و مرتب نگه دارید.

عوامل مهم در انتخاب کیف اورسایز

هنگام انتخاب کیف بزرگ و اورسایز عوامل مختلفی را باید در نظر بگیرید. اولین و مهم ترین عامل فکر کردن به هدفی است که در رابطه با استفاده از کیف دارید. آیا در پی یک کیف کاربردی برای استفاده روزمره هستید یا یک کیف شیک برای موقعیت های خاص لازم دارید؟ پاسخ دادن به این سوال باعث محدود شدن گزینه ها می شود.

سپس باید میزان و ظرفیت کیف را در نظر بگیرید. به این فکر کنید که اغلب به صورت روزانه چه چیزهایی را با خود حمل می کنید و مطمئن شوید که کیف همه آن وسایل را در خود جای می دهد. علاوه بر این نکته بسیار مهم این است که نوع بدن خود را بشناسید. فردی که ریزاندام است، نمی تواند به راحتی تت بگ اورسایز را حمل کند اما یک فرد قد بلند ممکن است به کیف بزرگتری برای حفظ تناسب نیاز داشته باشد.

عامل دیگری که باید در نظر بگیرید جنس کیف است. چرم بسیار بادوام بوده و هیچگاه دمده نمی شود اما می تواند سنگین تر از جنس های دیگر باشد. کیف های کانواس یا نایلونی سبک هستند و به راحتی تمیز می شوند. به همین دلیل گزینه های بسیار خوبی برای استفاده در سفر یا استفاده روزمره به شمار می روند.

علاوه بر این به ویژگی های طراحی کیف هم دقت کنید. آیا در طراحی کیف قسمت ها و جیب های کافی در نظر گرفته شده است؟ آیا روش بستن کیف با زیپ یا دکمه آهنربایی است؟ این جزئیات می توانند تاثیر شگرفی روی کاربردی بودن و راحتی کیف در استفاده روزمره داشته باشند.

استایل شخصی را به هیچ عنوان از قلم نیاندازید! رنگ و طرحی را انتخاب کنید که بازتابی از شخصیت تان باشد و کمد لباستان را تکمیل کند. به خاطر داشته باشید که روی خرید کیف های بزرگ با کیفیتی که علاوه بر بهبود استایل کاربردی طولانی مدت را ایجاد کنند سرمایه گذاری کنید.

با در نظر گرفتن این عوامل هنگام خرید کیف اورسایز قادر خواهید بود کیفی که هم نیازهایتان را برآورده کرده و هم استایل شیکی را برایتان ایجاد می کند را انتخاب و خریداری کنید.

نکات ست کردن کیف اورسایز در استایل

هنگام تصمیم گیری درباره ست کردن کیف های بزرگ در استایل بی نهایت گزینه ممکن برای ایجاد تیپ های شیک و مدرن وجود دارد. در ادامه چند نکته در رابطه با کمک به استفاده از کیف های بزرگ با اعتماد به نفس در استایل گفته شده است.

 • هنگام انتخاب کیف اورسایز موقعیت و استایل را در نظر بگیرید. برای استایل های کژوال یک تت بگ اورسایز که بتوانید همه وسایل ضروری خود را در آن نگه داشته و در عین حال شیک به نظر برسید را انتخاب کنید. این کیف را با شلوار جین، یک تیشرت ساده و کفش کتانی ست کنید تا استایل متناسب و در عین حال راحتی داشته باشید.
 • برای رویدادهای رسمی تر یا محل کار، یک کیف بزرگ ساختارمند در رنگ کلاسیکی مانند مشکی یا قهوه ای روشن را انتخاب کنید. با این کار استایل تان پیچیده تر خواهد شد و شیک تر و مرتب تر به نظر خواهید رسید.
 • جنس ها و طرح های مختلف را امتحان کنید تا زیبایی بصری استایل تان افزایش پیدا کند. تت بگ بزرگ طرح دار در مقایسه با مدل ساده آن به سرعت می تواند استایل را ارتقا دهد. این در حالی است که تت بگ بزرگ چرم طرح دار بعد و عمق را به استایل اضافه می کند.
 • از ترکیب کردن رنگ ها نترسید. کیف بزرگ خود را با سایر استایل خود با ست کردن رنگ های برجسته ترکیب کرده یا در پی تکمیل رنگ ها برای ایجاد یک ظاهر دارای هارمونی و تناسب رنگ باشید.
 • به کیف دستی بزرگ خود با اضافه کردن دسته کلیدها یا شال های مجذوب کنندهی که دور دسته آن گره زده شده اند مجذوب کنندهیت بیشتری بدهید. این کار نه تنها به استایل و کیفتان شخصیت می دهد بلکه جزئیات زیبایی را می سازد که استایل کلیتان را مجذوب کننده تر می سازد.
 • این نکته را به خاطر داشته باشید که هنگام استفاده از کیف های بزرگ در استایل تناسب نکته کلیدی است. در صورتی که ریز اندام هستید در پی کیف های اورسایز کوچک باشید که بدنتان را خسته نکند. از سوی دیگر در صورتی که قدبلند یا درشت اندام هستید از مدل های بزرگ تر که تناسب استایل تان را به زیبایی حفظ می کنند استفاده کنید.

نتیجه امر اینکه قدرت کیف های اورسایز را در استایل دست کم نگیرید. این اکسسوری ها نه تنها یک وسیله کاربردی برای حمل وسایل به شمار می روند بلکه جزو اکسسوری های ترند دنیای مد هم هستند. بنابراین از آن ها استفاده کنید و لذت ببرید.

نگهداری و محافطت از کیف های بزرگ

نگهداری و مراقبت از کیف های بزرگ برای اطمینان از دوام و طول عمر آن ها و شیک به نظر رسیدنشان ضروری است. در ادامه چند نکته را در رابطه با نحوه نگهداری از این اکسسوری بیان می کنیم.

 • همیشه دستورالعمل های نگهداری و مراقبتی که شرکت سازنده کیف تهیه کرده است را بررسی و مطالعه کنید. جنس های مختلف نیازمند روش های مختلف نگهداری و مراقبت هستند بنابراین برای جلوگیری از آسیب دیدن کیف حتما از دستورالعمل های شرکت سازنده پیروی کنید.
 • در صورت نیاز به صورت مرتب کیف خود را به آرامی با استفاده از یک دستمال نرم و صابون ملایم دستمال کشیده و تمیز کنید. از استفاده از محصولات شیمیایی قوی یا مواد ساینده که می توانند باعث خراش یا تغییر رنگ کیف شوند خودداری کنید.
 • برای مراقبت از شکل کیف، هنگامی که از آن استفاده نمی کنید داخل آن را از دستمال کاغذی پر کرده و آن را در یک کیسه یا داخل یک روبالشتی نگهداری کنید تا گرد و غبار به آن آسیب وارد نکند.
 • کیف خود را در معرض دمای بسیار زیاد یا رطوبت بسیار بالا قرار ندهید زیرا این موارد می توانند به مرور زمان به جنس کیف آسیب بزنند. در صورتی که کیف شما در اثر باران خیس شد به سرعت آن را با دستمال آبگیری کرده و اجازه دهید در هوای آزاد به صورت طبیعی خشک شود.
 • مراقب حمل کیف دستی خود باشید. از قرار دادن وسایل سنگین در آن که می توانند منحر به پاره شدن دسته ها یا بندهای کیف شوند اجتناب کرده و هنگام قرار دادن کیف خود روی سطوح سختی که می توانند باعث خراشیدگی یا سایش جنس کیف شوند بسیار با احتیاط عمل کنید.

با پیروی از این دستورالعمل های ساده می توانید عمر کیف اورسایز خود را افزایش داده و برای سال های سال آن را شیک و زیبا نگه دارید.

سخن پایانی

در این راهنمای جامع درباره کیف های اورسایز و همه مسائل مربوط به این اکسسوری های مدرن و کاربردی از شناخت انواع مختلف کیف های بزرگ تا عواملی که باید هنگام انتخاب یکی از آن ها باید در نظر بگیرید صحبت کردیم. همچنین عناوینی مانند نحوه نگهداری از این کیف ها که بحثی مهم و ضروری برای افزایش طول عمرشان است را هم پوشش دادیم و نکاتی را در رابطه با چگونگی مراقبت صحیح از کیف های اورسایز برای نو نگهداشتن آن ها بیان کردیم.

کیف بزرگ و اورسایز برای کار، بازی، استفاده به عنوان یک اکسسوری شیک یا یک وسیله ضروری روزمره هم کاربردی و هم شیک است. با اطلاعاتی که در این مطلب گردآوری کردیم همه دانش لازم برای تصمیم گیری آگاهانه هنگام انتخاب کیف بزرگی که استایل تان را تکمیل کند را خواهید داشت.

منابع: Medium, sian victoria, Glam

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 2 اسفند 1402 بروزرسانی: 2 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15295

به "راهنمای کامل ست کردن انواع کیف اورسایز در استایل زنانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای کامل ست کردن انواع کیف اورسایز در استایل زنانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید