رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان ابقاء شد

به گزارش کنفرانس هکا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری محمدعلی طاهر را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه شهید باهنر کرمان ابقاء کرد.

رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان ابقاء شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی محمدعلی طاهر را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه شهید باهنر کرمان ابقا کرد.

در این حکم آمده است:

ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده تان و به استناد تبصره 1 ماده 4 آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری به مدت چهار سال در سمت رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان ابقاء می شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب عالی و بر اساس اهداف، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام های مؤثری بردارید.

انتظار می رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت المال و اعمال سیاست های مؤثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت تلاش و اهتمام خویش را به کار برید.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7896

به "رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان ابقاء شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان ابقاء شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید