درباره عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید اطلاع رسانی گردد

به گزارش کنفرانس هکا، عضو شورای هماهنگی مجمع زنان اصلاح طلب گفت: اطلاع رسانی درباره عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید در مجلس و شورای شهر و بیان واقعیت ها از سوی منتخبان مردم می تواند به شکل گیری انتخاب ها در انتخابات پیش رو یاری کند.

درباره عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید اطلاع رسانی گردد

الهه کولایی در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد میزان موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات با توجه به عملکرد فراکسیون امید و دولت، اظهار کرد: در شرایط فعلی با توجه به تجربه انتخابات 92، 94 و 96 به نظر می رسد که دیدگاه های بسیار متفاوتی در میان فعالان سیاسی و چهره های شاخص اصلاح طلب وجود داشته باشد که رسیدن به وحدت و اجماع در بین آنان نیازمند فرآیندی از گفت وگو و گفتگو است که در جریان قرار گرفته است.

وی اضافه نمود: در بین احزاب اصلاح طلب در رابطه با شیوه روبرو شدن با انتخابات پیش رو و در نظر دریافت امکانات و محدودیت های موجود در روند برآورده کردن مطالبات مردم، دیدگاه های متفاوت وجود دارد و هریک استدلال خاص خود را ارائه می دهند و به نظر می رسد به این سادگی قابل جمع شدن و رسیدن به یکپارچگی و وحدت نظر نباشد.

عضو شورای هماهنگی مجمع زنان اصلاح طلب اعلام نمود: اطلاع رسانی در رابطه با عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید در مجلس و شورای شهر و بیان واقعیت ها از سوی منتخبان مردم می تواند به شکل گیری انتخاب ها یاری کند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب اضافه نمود: به نظر می رسد که با توجه به شرایط داخلی، منطقه ای و بین المللی قضاوت در رابطه با این جمع بندی زود است و فعالان سیاسی و حتی خود مردم می توانند در این زمینه به شکل گیری تصویری از آینده یاری نمایند و در ایجاد آن سهمی داشته باشند که در یک روند تعاملی می تواند در ماه های پیش رو شکل بگیرد.

کولایی اعلام کرد: نباید فراموش کنید که سازوکار حاکم بر انتخابات مجلس در بسیاری از مناطق کشور به جز شهرهای بزرگ تابع ملاحضات قومی، قبیله ای، منطقه ای و محله ای است و نمی توان به راحتی در رابطه با پیامدهای موضع گیری های سیاسی در این زمینه قضاوت کرد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4575

به "درباره عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید اطلاع رسانی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درباره عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید اطلاع رسانی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید