تصاویر بازیگرانی که اسرارآمیزترین ویژگی فیزیکی را دارند

به گزارش کنفرانس هکا، چشمان دو رنگ یکی از اسرارآمیزترین ویژگی های فیزیکی است که در میان انسان ها، سگ ها و گربه ها وجود دارد با این حال بعضی انواع آن به سادگی قابل تشخیص نیست.

تصاویر بازیگرانی که اسرارآمیزترین ویژگی فیزیکی را دارند

به گزارش همشهری، آیا تا به حال با موجودی که چشمان شگفت انگیز و متفاوتی دارد روبرو شده اید؟ چشمان دو رنگ یکی از اسرارآمیزترین ویژگی های فیزیکی است که در میان انسان ها، سگ ها و گربه ها وجود دارد، و یکی از زیباترین، خیره کننده ترین و عجیبت ترین پدیده های طبیعی است.

عوامل زیادی وجود دارند که می توانند باعث هتروکرومی شوند، یک ویژگی ژنتیکی در بدو تولد، بیماری یا آسیب مهم ترین این عوامل هستند و جالب اینکه همین پدیده نادر هم سه نوع مختلف دارد؛ چشمان دور رنگ می تواند کامل باشد، جایی که هر چشم، رنگی کاملا متفاوت از دیگری دارد؛ هتروکرومی نسبی که بخشی از عنبیه رنگی متفاوت از دیگری دارد و نوع سوم که زمانی است که حلقه داخلی عنبیه رنگی متفاوت پیدا می نماید.

بعضی بازیگران مشهور هستند که به این علت بر سر زبان ها افتادند:

کیت باسورث احتمالاً شناخته شده ترین بازیگر زن برای داشتن دو چشم فرق دارد. چشم چپ کیت باسورث آبی است. سمت راستش بیشتر فندقی است با این حال ممکن است متوجه تفاوت چشم های او نشده باشید، زیرا عوامل و کارگردانان او را مجبور می کردند هنگام فیلم برداری از لباس های رنگی استفاده کند تا چشم هایش یک رنگ به نظر برسد تا اینکه بالاخره در سال 2006 برایان سینگر کارگردان فیلم بازگشت سوپرمن به او گفت که طبیعی باشد.

کیت باسورث

میلا کونیس سال ها به علت جراحت دو چشم متفاوت داشت. اگر با دقت به او نگاه کنید متوجه می شوید که چشم چپ میلا تیره تر از سمت راستش است. این دو رنگی زمانی که کونیس جوان تر بود بیشتر به چشم می آمد. او بعدا عمل کرد، اما در سال 2011 در مصاحبه ای اعتراف نموده بود که: من سال ها از یک چشم نابینا بودم و هیچ کس نمی دانست.

میلا کونیس

چشمان هنری کاویل بازیگر سوپرمن آبی است، اما هواداران واقعی اش می دانند که یکی از آن ها ته رنگ قهوه ای دارد. او دچار هتروکرومی سگمنتال است و تنها بخشی از عنبیه اش رنگ متفاوتی دارد. این تفاوت به سختی قابل رویت است.

هنری کاویل

سیمون پگ بازیگر جنگ ستارگان هم در یک نمایش در بریتانیا فاش کرد که یکی از چشمانش کمی قهوه ای است. این افشاگری در سال 2008 افتاد و اگر پگ چیزی نمی گفت احتمالا کسی هم متوجه نمی شد! او در یک برنامه تلویزیونی شرح داد: چشم های من دو رنگ هستند. آن ها بیشتر آبی مایل به خاکستری هستند، اما در چشم راست من یک برق قهوه ای وجود دارد.

سیمون پگ

جین سیمور بازیگر شناخته شده پزشک دهکده هم که دیگر پا به سن گذاشته، یک چشم قهوه ای و یک چشم سبز دارد. سیمور از سال 1969 در سینما درخشید و اکنون در 67 سالگی نیز هنوز بازی می نماید.

جین سیمور

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13933

به "تصاویر بازیگرانی که اسرارآمیزترین ویژگی فیزیکی را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر بازیگرانی که اسرارآمیزترین ویژگی فیزیکی را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید