ترافیک برگزاری رویدادهای گردشگری و صنایع دستی

به گزارش کنفرانس هکا، نمایشگاه ها و جشنواره های متعددی در حوزه صنایع دستی و گردشگری از اواخر بهمن ماه تا پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.

ترافیک برگزاری رویدادهای گردشگری و صنایع دستی

به گزارش خبرنگاران، در روزهای آخر بهمن ماه جشنواره ها، نمایشگاه ها و برنامه های مختلفی پیرامون حوزه گردشگری و صنایع دستی برگزار می گردد.

مهم ترین این برنامه ها که در سطح بین المللی برگزار خواهد شد؛ هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران است که از روز 23 تا 26 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران میزبان فعالان صنعت گردشگری خواهد بود.

در این نمایشگاه جلسات و نشست های تخصصی، همایش ها و گردهمایی های متعدد، تفاهمنامه های همکاری و غیره انجام می گردد.

در روز 27 بهمن درست یک روز پس از این نمایشگاه، جشن راهنمایان گردشگری ایران برگزار خواهد شد. این جشن پانزدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری است که این بار در تهران و پس از چهار سال وقفه برگزار می گردد. البته گردهمایی راهنمایان هر سال نزدیک به روز دوم اسفند روز دنیای راهنمایان برگزار می شد.

با این حال در روز 27 بهمن همزمان با جشن راهنمایان، جشنواره سرو سیمین 8 در حوزه صنایع دستی در محل برج آزادی افتتاح خواهد شد و بهترین آثار داوری شده در این جشنواره، به نمایش گذاشته می گردد. این برنامه تا روز 30 اسفند ماه ادامه خواهد داشت و مراسم اختتامیه آن نیز در حال برج میلاد برگزار می گردد.

پس از آن، نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران از روز سوم تا ششم اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی و در دو سالن برپا خواهد شد و حدود 300 هنرمند از سراسر کشور در آن حضور پیدا می نمایند.

این برنامه نیز با مجوز اداره کل میراث فرهنگی استان تهران به وسیله بخش خصوصی برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول 2024 نیز در محل مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول در تاریخ 17 تا 20 بهمن 1402 برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی گردشگری استانبول به عنوان یکی از پنج نمایشگاه برتر دنیاگردی در سراسر دنیا، سالانه حدود 45،000 متخصص در صنعت گردشگری را که در پی فرصت های مسافرتی تازه و هیجان انگیز از شرکت های خدمات مسافرتی سراسر دنیا هستند، جذب می نماید.

این برنامه ها جدا از نمایشگاه هایی است که به صورت محلی در استان های مختلف تا پیش از نوروز و ایام ماه مبارک رمضان برگزار می شوند. مانند نمایشگاه صنایع دستی، گردشگری و جشنواره اقوام ایرانی که از 9 تا 13 اسفند ماه 1402 در اهواز برگزار خواهد شد. یا هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که از 23 الی 26 بهمن در گلستان برپا می گردد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 16 بهمن 1402 بروزرسانی: 16 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14864

به "ترافیک برگزاری رویدادهای گردشگری و صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک برگزاری رویدادهای گردشگری و صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید