تارانتینو از دلایل بازنشستگی گفت ، کارگردانی بازی مردان جوان است

به گزارش کنفرانس هکا، در حالی که کوئنتین تارانتینو با جدیدترین فیلمش روزی روزگاری در هالیوود نامزدی 10 جایزه اسکار را کسب نموده اما همچنان بر بازنشستگی پافشاری می نماید.

تارانتینو از دلایل بازنشستگی گفت ، کارگردانی بازی مردان جوان است

به گزارش خبرنگاران، مهر به نقل از ایندی وایر نوشت: کوئنتین تارانتینو که تابستان درباره این صحبت نموده بود که تنها 10 فیلم سینمایی خواهد ساخت و به این ترتیب فقط امکان ساخته شدن یک فیلم سینمایی دیگر توسط او وجود دارد، اکنون درباره دلایل این امر بیشتر شرح داده است.

او در یک مصاحبه ویدیویی با پیتر تراورس از نشریه رولینگ استون درباره دلایل شخصی اش برای رها کردن فیلمسازی حرف زده است.

تارانتینو گفته است: یک جورایی فکر می کنم وقت پرده سوم زندگی ام است تا یک کمی بیشتر به ادبیات بپردازم که می تواند برای پدر جدید بودن خوب باشد و همین طور به عنوان یک همسر جدید بودن.

تارانتینو گفت: نمی توانم خانواده ام را بردارم و آنها را به آلمان یا سریلانکا یا هر جای دیگری که داستان بعدی آنجا رخ می دهد ببرم. باید یک کم بیشتر مرد خانه بشوم یک کم بیشتر مرد نوشتن بشوم.

کارگردان روزی روزگاری در هالیوود اضافه نمود: حس من می گوید کارگردانی بازی مردان جوان است. حس می کنم سینما دارد تغییر می نماید و من یک کمی متعلق به جماعت قدیمی هستم.

دانیلا پیک همسر تارانتینو باردار است و اولین فرزند مشترکشان را به جهان می آورد. البته تارانتینو خیلی پیش از این تصمیم به بازنشستگی گرفته بود و چشم اندازش از نقش پدر بودن به نظر می رسد بیشتر او را متقاعد نموده باشد که جایگاه کارگردانی را رها کند.

وی به تازگی برای فیلم جدیدش سه نامزدی اسکار کسب نموده که شامل بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه اوریجینال است. این فیلم در مجموع 10 نامزدی اسکار کسب نموده که برابر تعداد نامزدی های ایرلندی ساخته اسکورسیزی است. جوکر با کسب 11 نامزدی در راس امیدداران اسکار 2020 ایستاده است.

تارانتینو پیشتر جایزه اسکار را برای فیلمنامه غیراقتباسی داستان عامه پسند و جانگوی از بند رها شده دریافت نموده است. اگر قرار باشد او بازنشسته گردد برای کسب اسکار بهترین کارگردان یا بهترین فیلم تنها 2 شانس دارد، یکی با همین فیلم روزی روزگاری در هالیوود و یکی با فیلم بعدی اش.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8336

به "تارانتینو از دلایل بازنشستگی گفت ، کارگردانی بازی مردان جوان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارانتینو از دلایل بازنشستگی گفت ، کارگردانی بازی مردان جوان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید