برنامه حرکت قطار های اربعین در جهت تهران به خرمشهر و کرمانشاه

به گزارش کنفرانس هکا، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برنامه حرکت رفت و برگشت قطار های ویژه اربعین در جهت های تهران به خرمشهر و کرمانشاه را اظهار داشت.

برنامه حرکت قطار های اربعین در جهت تهران به خرمشهر و کرمانشاه

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برنامه حرکت رفت و برگشت قطار های ویژه اربعین در جهت های تهران به خرمشهر و کرمانشاه را گفت.

برای مشاهده جزئیات برنامه حرکت قطار های اربعین (تهران - خرمشهر و کرمانشاه) از تاریخ پانزدهم تا سی ام مهرماه اینجا و برای رویت جزئیات برنامه حرکت قطار های اربعین (خرمشهر و کرمانشاه-تهران) از تاریخ شانزدهم مهرماه تا یکم آبان ماه در زمان برگشت اینجا را کلیک کنید.

پیش فروش بلیت قطار های ویژه اربعین از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه سوم مهرماه به صورت آنلاین و مراکز مجاز شروع شد و برای سفر های ریلی ویژه ایام اربعین حسینی امسال 54 رام قطار روزانه در 15 روز در قالب 858 رام معادل 436 جایگاه در نظر گرفته شده است.

برای مراسم اربعین امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در شاخص تعداد قطار 43 درصد و در شاخص ظرفیت جایگاه ایجادی 47 درصد رشد ایجاد شده است.

همچنین جهت های جدید ایجادی برای جابه جایی زائران اربعین حسینی فراهم شده است که شامل جهت های قم-خرمشهر، قم-کرمانشاه، تهران- همدان، اهواز-شلمچه، اصفهان-کرمانشاه برای مسافران داخلی و جهت زاهدان-خرمشهر برای جابجایی زائران کشور پاکستان می گردد.

مقرر شده است قطار هایی که به مقصد اهواز سیر می نمایند به مقصد ایستگاه خرمشهر ادامه سیر دهند. همچنین قطار اتوبوسی خرمشهر-شلمچه به صورت 24 ساعته و رایگان برای ایام پیک سفر های اربعین در نظر گرفته شده است و هیچ افزایش قیمتی برای اربعین امسال در سفر های ریلی اعمال نشده و نرخ ها طبق مصوبه امسال است.

طبق اعلام شرکت راه آهن نرخ بلیت قطار های ویژه اربعین حسینی (ع) در جهت های معین در زیر آورده شده است.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6036

به "برنامه حرکت قطار های اربعین در جهت تهران به خرمشهر و کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه حرکت قطار های اربعین در جهت تهران به خرمشهر و کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید