اولین اظهارات جانسون پس از پیروزی در انتخابات

به گزارش کنفرانس هکا، فارس نوشت: نخست وزیر انگلیس طی سخنرانی بعد از پیروزی در انتخابات سراسری این کشور، تاکید نمود که در تاریخ سی ویکم ژانویه 2020 طرح خروج از اتحادیه اروپا را اجرا می نماید.

اولین اظهارات جانسون پس از پیروزی در انتخابات

بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس و رهبر حزب محافظه کار امروز (آدینه) بعد از پیروزی قاطع در انتخابات سراسری این کشور، مجددا وعده داد انگلیس را در اوایل سال 2020 از اتحادیه اروپا خارج می نماید.

جانسون طی سخنرانی در جمع طرفداران خود، با تاکید بر اجرای برگزیت، گفت: ما پیروز شدیم، ما بن بست را شکستیم... از همه کسانی که یاری کردند تا بزرگترین اکثریت قاطع حزب محافظه کار از زمان دهه 1980 به دست بیاید، تشکر میکنم.

وی همچنین اضافه نمود: اول و پیش از هر چیز، این اکثریت به ما این فرصت را می دهد که برگزیت را اجرا کنیم... این انتخابات نشان داد که اجرای برگزیت، یک تصمیم انکارناپذیر، بی چون و چرا و محکم مردم بریتانیا است. نتیجه امروز انتخابات، به تمام تهدیدهای رقت انگیز درباره برگزاری همه پرسی دوم برگزیت خاتمه داد.

رهبر حزب محافظه کار انگلیس با بیان اینکه طرح برگزیت را در تاریخ سی ویکم ژانویه 2020 (یازدهم بهمن) اجرا می نماید، شرح داد: هیچ اما و اگر و شایدی هم ندارد. به عنوان یک کشور متحد از اتحادیه اروپا خارج می شویم و کنترل قوانین، مرزها، پول، تجارت و سیستم مهاجرتی را دوباره در دست می گیریم.

جانسون در خاتمه گفت: مجلس باید تغییر کند زیرا ما می خواهیم که برای شما، مردم بریتانیا، کار کنیم... دوستان من، بیایید برگزیت را انجام دهیم.

جانسون همچنین در نطق دیگری با تاریخی توصیف کردن این انتخابات سراسری در انگلیس، گفت: به نظر می رسد که به این دولت محافظه کار کشور، حکم قدرتمند جدیدی اعطا شده است، برای اجرای برگزیت، و نه فقط اجرای برگزیت بلکه متحد کردن این کشور به پیش بردن آن.

وی همچنین اضافه نمود: به نظرم، این انتخاباتی تاریخی خواهد بود که به ما در این دولت جدید، شانسی برای ادای احترام به اراده دموکراتیک مردم بریتانیا جهت تغییر بهتر این کشور و شکوفایی پتانسیل تمام مردم آن ارائه می دهد.

صبح امروز با اعلام نتایج رسمی شمارش نیمی از آراء انتخابات سراسری انگلیس، حزب محافظه کار، توانست اکثریت قاطع مجلس انگلیس را به دست آورده و پیروز انتخابات گردد.

با شمارش حدود 99 درصد از آراء این انتخابات، حزب محافظه کار تا کنون 363 کرسی و حزب کارگر به رهبری جرمی کوربین تعداد 203 کرسی را به دست آورده اند.

310311

آموزشگاه ما: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7731

به "اولین اظهارات جانسون پس از پیروزی در انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین اظهارات جانسون پس از پیروزی در انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید