انصاری فرد گفت مژدگانی دهید کالدرون رفت! ، 700هزارتومان درحساب مانده

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نسبت به صحبت های محمدحسن انصاریفرد واکنش تندی نشان داد.

انصاری فرد گفت مژدگانی دهید کالدرون رفت! ، 700هزارتومان درحساب مانده

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی رسول پناه درباره ادعای محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس مبنی بر درخواست وزیر ورزش برای شکایت از برانکو ایوانکوویچ گفت: هیئت مدیره هیچ مصوبه ای برای شکایت از برانکو نداشته است. اتفاقاً قصد داشتیم از او تقدیر کنیم، اما همین آقا گفت: برانکو را گنده نکنید!

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: مطمئن باشید تمام حق و حقوق برانکو را می دهیم و از او تقدیر هم خواهیم کرد.

وی در ادامه خطاب به انصاریفرد گفت: شما برای آرامش به باشگاه نیامده اید. انصاریفرد به وسیله ارتباطات و راه های مختلف اصرار داشت تا مدیرعامل گردد. هیئت مدیره هم تمامی شروط را گفته بود. ایشان هم قبول کرد تا مسائل اقتصادی و جاری باشگاه را حل نماید، اما این طور نشد.

رسول پناه درباره مسائل مدیرعامل سابق سرخ ها با گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس تاکید نمود: از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر با کالدرون ناسازگاری کرد. کار را به جایی کشاند که کالدرون شرط اصلی اش برای ماندن در پرسپولیس اخراج انصاریفرد بود. اتفاقاً می گفت: پول نمی خواهم، اما مدیرعامل دروغ می گوید و باید برود.

سرپرست فعلی باشگاه پرسپولیس گفت: به کالدرون نامه زدیم و گفتیم خط قرمز ما مدیرعامل است.

وی در واکنشی جالب نسبت به رفتن کالدرون مدعی شد: شبی که کالدرون از ایران رفت آقای انصاریفرد با من تماس گرفت و گفت: مژدگانی بدهید.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اصرار به اخراج حسین قدوسی مدیر روابط عمومی سرخ ها اضافه کرد: از او خواستیم از این طریق اجازه درآمدزایی برای چند ماه به باشگاه بدهد، اما گفت: خط قرمز من قدوسی است. ما هم گفتیم خط قرمز، باشگاه پرسپولیس است.

رسول پناه در ادامه پاسخ های تند خود به مدیرعامل مستعفی پرسپولیس گفت: این ها بهانه بود تا انصاریفرد برود. همان روز که کناره گیری کرد چک صدور رضایت نامه یحیی گل محمدی از سوی باشگاه شهر خودرو برگشت خورد. می خواستند او را دستگیر نموده و ببرند، اما نگذاشتیم.

وی درباره موجود اقتصادی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: در حساب باشگاه 700 هزار تومان پول مانده است.

سرپرست فعلی باشگاه پرسپولیس یادآور شد: انصاریفرد قرض می کرد و دو برابر همان پول را ضمانت می داد که تخلف بود. هیئت مدیره نیز در جریان این موضوع نبود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا آنتونی استوکس به این تیم بازخواهد گشت، اعلام نمود: 150 هزار دلار از یک فرد قرض گرفتند تا به استوکس بدهند اکنون همان آقا هر روز به باشگاه می آید و با داد و بیداد پولش را می خواهد. خودمان هم نمی دانم استوکس کجاست؟ من نمی خواستم این موضوعات را رسانه ای کنم، اما حرف هایی زدند که مجبور شدم واکنش نشان دهم.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9345

به "انصاری فرد گفت مژدگانی دهید کالدرون رفت! ، 700هزارتومان درحساب مانده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد گفت مژدگانی دهید کالدرون رفت! ، 700هزارتومان درحساب مانده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید