انتشار مستند توران خانم در شبکه نمایش خانگی

به گزارش کنفرانس هکا، مسنند توران خانم وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

انتشار مستند توران خانم در شبکه نمایش خانگی

به گزارش خبرنگاران، نسخه DVD فیلم توران خانم (هفتمین فیلم از مجموعه فیلم های مستند کارستان) به کارگردانی رخشان بنی اعتماد و مجتبا میرتهماسب همزمان با سومین سال درگذشت توران میرهادی و برگزاری مراسم چهلمین سال فعالیت فرهنگنامه بچه ها و نوجوان، وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

این برنامه روز یکشنبه (19 آبان ماه) از ساعت 16 تا 18 در تالار قلم کتابخانه ملی برگزار می گردد و ورود برای علاقه مندان آزاد است.

آخرین کارگاه آموزشی توران میرهادی ـ کارگاه آشنایی با ادبیات کودک و نوجوان ـ ضمیمه DVD فیلم توران خانم است که برای اولین بار منتشر می گردد.

توران میرهادی (خُمارلو)، بنیان گذار مدرسه فرهاد، شورای کتاب کودک و فرهنگنامه بچه ها و نوجوانان بود که در راه اندازی نزدیک به 20 نهاد کودکی نقش مستقیم داشت و از شکل گیری ده ها نهاد کودکی دیگر حمایت کرد؛ تا جایی که از او به عنوان معمارِ نهاد کودکی و مادر علمِ تعلیم و تربیت نوین در ایران یاد می گردد. در این فیلم، کوشش ها و نگرانی های توران خانم در چهار سالِ آخرِ زندگی اش برای تداوم کارها و اندیشه ها در جهت رشد بچه هاِ این سرزمین به تصویر کشیده شده است.

تمامی درآمد حاصل از فروش این فیلم از سوی تهیه کننده و کارگردانان اثر در اختیار شورای کتاب کودکو فرهنگنامه بچه ها و نوجوان قرار گرفته است.

نسخه نمایش خانگی فیلم توران خانم که توسط شرکت شهر فرنگ منتشر و توزیع شده است از تاریخ 19 آبان ماه در فروشگاه های فرهنگی معتبر در سراسر کشور قابل تهیه است.

20amar.ir: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7155

به "انتشار مستند توران خانم در شبکه نمایش خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار مستند توران خانم در شبکه نمایش خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید