استمرار و پیگیری رمز موفقیت دانشگاه علوم پزشکی یزد در جذب دانشجوی نمونه کشوری است

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزد استمرار را رمز موفقیت این دانشکده در جذب دانشجوی نمونه کشوری مطرح کرد و گفت: تعهد موجب فراهم آمدن این شرایط در دانشکده بهداشت شده است.

استمرار و پیگیری رمز موفقیت دانشگاه علوم پزشکی یزد در جذب دانشجوی نمونه کشوری است

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، محمد حسن احرامپوش، رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزد استمرار، پیگیری و ممارست را رمز موفقیت این دانشکده در جذب دانشجوی نمونه کشوری مطرح کرد و گفت: تعهد، مسئولیت و اهمیت دادن به این موضوع موجب فراهم آمدن این شرایط در دانشکده بهداشت شده است.

محمد حسن احرامپوش با اشاره به افتخار آفرینی و کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی یزد در بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری در سال 98 توضیح داد: بر اساس سیاست های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی 20 سال گذشته برای انتخاب دانشجوی نمونه کشوری برنامه ریزی نموده ایم و از همان ابتدا کوشش کردیم که همیشه یک دانشجوی نمونه کشوری داشته باشیم.

رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزد تاکید نمود: به همین مناسبت ساختاری طراحی کردیم و براساس این ساختار در سه حیطه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی کارشناسانی تربیت کردیم که بتوانند تجربیات خودشان را به دانشجویان منتقل نمایند و در این راستا کمیته منتخب دانشجویان نمونه تشکیل شد و سعی بر آن شد تا شرایط دانشجویان رصد شود و آموزش های لازم به دانشجویان ارائه شود.

وی اعلام کرد: تعهد، مسئولیت و اهمیت دادن به این موضوع موجب فراهم آمدن این شرایط در دانشکده بهداشت شده است به عبارتی، برای کل دانشجویان واجد شرایط پرونده ای در حوزه های تربیتی، فرهنگی، تشکیل داده تا شرایط دانشجویان را بسنجیم و نقاط قوت و ضعف آن ها را به صورت انفرادی آنالیز کنیم. برای این مهم وقت گذاشتیم تا طی 20 سال گذشته بین یک تا شش دانشجوی نمونه کشوری داشته ایم.

احرامپوش اظهارکرد: این سیاست برای سال های آینده ادامه یابد و باعث ایجاد انگیزه در دانشجویان شود و از امتیازات آن بهره ببرند، همچنین این مهم موجب ایجاد هم افزایی در دانشجویان و در نهایت موجب افزایش روحیه و رقابت سازنده در بین آن ها شود.

رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزد مطرح کرد: در سال 99 نیز 200 دانشجو کاندید دانشجوی نمونه شده اند که امیدواریم تعداد قابل توجهی به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شوند.

این مقام مسئول در انتها خواهان حمایت اقتصادی برای اجرای طرح های تحقیقاتی، فعالیت های فرهنگی، برگزاری کارگاه های لازم، فراوری مقالات فن آور از مسئولان کشوری و استانی شد.

مجله آیرخ: مجله گردشگری و مسافرتی

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8954

به "استمرار و پیگیری رمز موفقیت دانشگاه علوم پزشکی یزد در جذب دانشجوی نمونه کشوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استمرار و پیگیری رمز موفقیت دانشگاه علوم پزشکی یزد در جذب دانشجوی نمونه کشوری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید