آخرین شرایط بیماری بازیگر مطرح تلویزیون ، تناقض در تشخیص پزشکی

به گزارش کنفرانس هکا، مرجان صفابخش، همسر آرش میراحمدی که به تازگی به بیماری سرطان مبتلا شده گفت: محبتی که مردم به آرش دارند برای من بسیار شیرین است. به وسعت ایران دارند به این بازیگر انرژی می دهند و او را خرسند می نمایند.

آخرین شرایط بیماری بازیگر مطرح تلویزیون ، تناقض در تشخیص پزشکی

به گزارش خبرنگاران مرجان صفابخش طرح صحنه و کارگردان و همسر این بازیگر با بیان این که حال روحی و جسمی آرش خوب است شرح داد: او کمی ضعف کلی دارد. از امروز شیمی درمانی را آغاز نموده تا به قلب دشمن برود و شکستش بدهد.

او با بیان این که آرش عضو صندوق هنر است اضافه نمود: همسرم بیمه تکمیلی نداشت. آقای پژمان بازغی و خانم نعیمه نظام دوست پیگیری کردند که از بیمه تکمیلی برخوردر گردد. آقای افشار انجمن تئاتر کمدی هم تماس گرفتند و پیگیری کردند. همان طور که می دانید سرطان یک بیماری لاکچری و خیلی گران است. درمانش پول زیادی می خواهد و فقیر و غنی نمی شناسد. ضمن این که بعضی بیمارستان ها شلوغ هستند و برای تزریق شیمی درمانی باید در صف بایستیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در بیمارستان های خصوصی و کلینیک ها تزریق را انجام دهیم.

صفابخش ادامه داد: حدود 8 ماه طول کشید تا فهمیدیم آرش به این بیماری مبتلاست. در یکی از بیمارستان ها پاتولوژی انجام داد که در نتیجه اش نوشته بودند هیچ بافت سرطانی وجود ندارد. پزشک مان پیگیری کرد و دوباره همه مراحل را در بیمارستان جم انجام دادیم که تشخیص دادند که سرطان پانکرانس دارد.

وی درباره انگیزه شان از اطلاع رسانی درباره این بیماری در فضای مجازی تاکید نمود: در صفحه آرش روند شیمی درمانی را شرح می دهیم. چون کسانی هستند که نمی دانند وقتی بیمار شدند باید چه کار نمایند. خانم نظام دوست ابتدا در صفحه اش درباره بیماری آرش گفت و یک عده نگران شدند. من به آرش گفتم خودت یک ویدئو منتشر کن و همه چیز را شرح بده. من نگران بودم بازخورد بدی داشته باشد و یک عده بگویند چه خوب که سلبریتی ها بیمار می شوند! ولی دیدم چقدر انسان های خوب داریم و همه دارند آرزوی سلامتی می نمایند.

همسر آرش میراحمدی اضافه نمود: صاحبخانه شش سال پیش ما زنگ زده و احوال آرش را پرسیده است. آرش وقتی این تماس ها را می بیند خیلی راضی می گردد. او 8 ماه از کار دور بوده ولی هنوز مردم دوستش دارند و فراموشش ننموده اند. البته تماس هایش را من جواب می دهم. چون خودش حوصله تلفن جواب دادن را ندارد. من از شما خواهش می کنم از انرژی خوب مردم بنویسید و برای ما بگویید.

صفابخش درباره شرایط شغلی آرش میراحمدی گفت: او نزدیک به هشت ماه است که بیمار است و سر کاری نرفته است. خود من هم سرکاری نرفتم چون باید پرستاری می کردم. در این مدت برای صفحه اش هم ویدئویی نساخته است. چون روحیه و جانش را نداشته است.

آرش میراحمدی (زاده 4 تیر 1350) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم ترین کارهای این بازیگر می توان به بازیگری در سریال خنده بازار، سریال محله گل و بلبل و سریال بچه محل اشاره نمود. بعلاوه سریال طنز از این به بعد از آخرین کارهای او در تلویزیون و شبکه نسیم محسوب می گردد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 شهریور 1402 بروزرسانی: 11 شهریور 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14116

به "آخرین شرایط بیماری بازیگر مطرح تلویزیون ، تناقض در تشخیص پزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط بیماری بازیگر مطرح تلویزیون ، تناقض در تشخیص پزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید