15 مدل شومیز دخترانه ترند عید نوروز که استایل بهاری را زیباتر می نماید

به گزارش کنفرانس هکا، شومیز یکی از آیتم های پرکاربرد در استایل دخترانه است. این آیتم ها که به طور خاص برای استایل بهاری بسیار مناسب اند را می توان هم در استایل های روزمره و کژوال و هم در استایل های مجلسی با انواع آیتم های مختلف و گوناگون ست کرد. برای نوروز 1403 شومیز دخترانه یکی از آیتم های پرکاربرد و مد روزی است که می توانید به عنوان لباس عید بخرید و استایل های نو و جذابی برای سال نو بسازید. در این مطلب 15 مدل شومیز دخترانه ترند عید نوروز را برایتان معرفی نموده ایم. مدل های معرفی شده در این مطلب هم برای دختران خردسال و هم برای دختران جوان و نوجوان مناسب اند. با ما همراه باشید.

15 مدل شومیز دخترانه ترند عید نوروز که استایل بهاری را زیباتر می نماید

1. شومیز کراپ کژوال

شومیزهای کراپ از ترندهای پرطرفدار سال جاری هستند. این مدل شومیز دخترانه تازه 1403 که برای دختران جوان و نوجوان فوق العاده است را می توانید در استایل کژوال با انواع شلوار جین و کتان ست کنید. شومیز کراپ چهارخانه نخ پنبه از برند اچ ام یکی از پیشنهادات ما برای خرید شومیز دخترانه است. یکی از مجذوب کننده ترین ست های دخترانه ترکیب شلوارهای بگی، کارگو و بعلاوه شلوارهای مام استایل با شومیزهای کراپ است. دامن های اسپرت بلند به خصوص دامن های جین ماکسی هم جزو آیتم های پرطرفدار و ترندی برای ست کردن شومیزهای کراپ کژوال هستند.

2. شومیز بلند ساده مخصوص استایل خیابان

در سال گذشته استفاده از شومیزهای بلند و ساده دخترانه به جای مانتو یکی از ترندهای پرطرفدار در استایل های کژوال خیابانی بود و سال جاری هم به نظر می رسد استفاده از این مدل مانتوها جزو ترندهای مد خیابانی ایران در سال 1403 باشد. این مدل شومیزها را می توانید به تنهایی بپوشید یا این که یک تاپ یا تی شرت ساده یا طرح دار با این مدل شومیز ست کنید و به همراه شلوارهای اسپرت کژوال مانند شلوارهای جین یا کتان بپوشید.

3. شومیز اورسایز

شومیزهای اورسایز هم جزو ترندی ترین آیتم های سال 2024 هستند به خصوص در استایل تینیجری. شومیز اورسایز لباس هایی شبیه پیراهن های رسمی مردانه است که گشادتر از حالت معمولی هستند. این شومیزها بلندتر هستند و از خط کمر پایین تر قرار می گیرند. شومیزهای اورسایز حجم بیشتری به پوشش شما می دهند و با توجه به این نکته احتمالا برای کسانی که دوست دارند لاغرتر و بلندتر به نظر برسند، انتخاب خوبی نیستند. ترندی ترین ترکیب با شومیزهای اورسایز ترکیب شلوارهای بگی یا شلوارهای کارگو با شومیز اورسایز است. شومیز اورسایز را در استایل های مجذوب کننده تینیجری دخترانه با تی شرت لانگ هم می توانید ست کنید.

4. شومیز جین

شومیزهای جین جزو کاربردی ترین شومیزهای زنانه هستند به خصوص برای فصل بهار. زیر شومیزهای جین می توانید انواع تی شرت های طرح دار جذب یا معمولی را ست کنید. یکی از برترین و ترندی ترین ایده ها برای ست کردن پیراهن های جین در استایل دخترانه ترکیب آن ها با شلوارهای جین است. از شومیزهای بلند جین می توانید در استایل خیابانی به عنوان مانتو بهره ببرید.

5. شومیز دخترانه یقه حلزونی

اگر در پی شومیز دخترانه ترند عید نوروز می شد شومیز دخترانه یقه حلزونی از برند کولزیون دیگر پیشنهاد ما برای شماست. سایزبندی این شومیز مجذوب کننده راه راه برای دختران سن 6 تا 12 سال مناسب است و می تواند یک گزینه عالی برای انتخاب لباس عید دخترانه باشد. برای شرکت در میهمانی ها و دورهمی های سال نو این شومیز را می توان با انواع دامن، شلوار، سارافون و سرهمی های دخترانه ست کرد.

6. شومیز خال دار

شومیزها و بلوزهای خال دار هم از جمله ترندهای سال 2024 هستند و شومیز دخترانه نخی خالدار از برند اسمارا دیگر پیشنهاد ما برای خرید شومیز دخترانه ترند عید نوروز است. این شومیز که یقه برگردان و حالتی جذب دارد هم برای موقعیت های روزمره و هم برای میهمانی و دور همی مناسب است. شومیزهای جذب چون نسبت به شومیزهای گشاد و اورسایز حالت رسمی تری دارند هم با شلوارهای مجلسی و دامن ست می شوند و هم اینکه می توانید آن ها را با شلوارهای جین و کتان ست کنید. اگر می خواهید با آیتم های خال دار یا طرح دار استایل آراسته تری داشته باشید دیگر آیتم های استایلتان را از بین آیتم های ساده و تک رنگ انتخاب کنید.

7. شومیز آستین بلند کژوال دخترانه مدل راه راه

شومیزهای آستین بلند راه راه هم برای بچه ها و هم برای بزرگسالان جزو آیتم های پرکاربرد محسوب می شوند. ترکیب شومیزهای ساده با سارافون ها و سرهمی های دخترانه می تواند برترین ست لباس دخترانه برای عید نوروز باشد.

8. شومیز آستین بلند مدل گل دار

اگر در پی شومیز دخترانه ترند عید نوروز می شد شومیزهای گل دار آستین بلند هم می توانند گزینه خوبی برای شما باشند. برای ست کردن شومیز گل دار دخترانه دیگر آیتم های استایلتان را هماهنگ با رنگ زمینه و طرح شومیز انتخاب کنید.

9. شومیز آستین سه ربع

دیگر پیشنهاد ما در این فهرست شومیز لنین آستین سه ربع به رنگ فیروزه ای از برند سرژه است. این شومیز که فرمی گشاد دارد هم برای استایل کژوال و هم برای میهمانی های غیر رسمی آیتم بسیار مناسبی است. یکی از استایل های ترندی مجذوب کننده با شومیزهای سه ربع آستین گشاد این است که زیر شومیز یک تی شرت یا تاپ بپوشید و آن را همراه شلوارهای بگی پارچه ای یا جین ست کنید.

10. شومیز پوپلین آستین بلند

دیگر شومیز پیشنهادی ما در فهرست مدل شومیز دخترانه نوروز 1403، شومیز پوپلین آستین بلند از برند سرژه است. این شومیز به رنگ آبی آسمانی آیتمی بسیار مناسب و ترند برای استایل خیابانی دخترانه خواهد بود و آن را می توانید با انواع شلوارهای جین و کتان و بعلاوه دامن های اسپرت در استایل خیابانی دخترانه ست کنید. علاوه بر آیتم های جین و رنگ های خنثی، آیتم هایی با رنگ های پاستلی هم گزینه های خوبی برای ست شدن با شومیزهای آبی آسمانی هستند.

11. شومیز مجلسی مدل دار با رنگ سال

سال جاری رنگ صورتی هلویی به وسیله شرکت پنتون به عنوان رنگ سال 2024 انتخاب شده است و یکی از ایده های مجذوب کننده برای خرید شومیز ترند نوروزی انتخاب شومیز با رنگ سال است. این شومیز مجذوب کننده با یقه کرواتی از برند السانا به رنگ صورتی هلویی دیگر پیشنهاد ما در این فهرست است. رنگ صورتی هلویی با تمامی رنگ های خنثی و بعلاوه رنگ های خانواده صورتی و نارنجی زیبایی ست می گردد. اما یکی از برترین ایده ها برای استایل کردن شومیز صورتی در استایل مجلسی دخترانه ترکیب این شومیز با شلوارهای پارچه ای کرم یا بژ است. این مدل شومیز را میتوانید درون شلوار قرار داده و با یک کمربند زیبا استایل کنید.

12. شومیز با پترن پلنگی

در سال 2024 بازگشت با مد دهه هشتاد و نود میلادی یکی از ترندهای اصلی و مطرح خواهد بود. بر همین اساس شومیزها و بلوزهای زنانه با طرح پلنگی یکی از آیتم های ترند سال جاری هستند. دیگر پیشنهاد ما برای خرید شومیز دخترانه ترند عید نوروز این شومیز آستین کوتاه با طرح پلنگی مجذوب کننده از برند اچ اند ام است. این شومیز مجذوب کننده و ترندی را می توانید همراه با شلوار پارچه ای جذب یا راسته به رنگ کرم، خردلی، آجری یا مشکی ست کنید و یک ست ترندی مد روز برای عید نوروز سال جاری داشته باشید.

13. شومیز کراپ مجلسی طرح دار

شومیز آستین کوتاه دخترانه نیزل دیگر پیشنهاد ما به عنوان یک شومیز مجلسی دخترانه نوروز 1403 است. این شومیز گل دار آستین کوتاه که روی کمر گره می خورد یک گزینه عالی برای استایل نوروزی دخترانه است. این شومیز را می توانید برای شرکت در میهمانی ها ودورهمی های نوروزی با شلوار جین یا دامن های اسپرت استایل کنید.

14. شومیز جذب سفید

شومیزهای جذب جزو کاربردی ترین شومیزهای دخترانه و زنانه هستند. این شومیزهای مجذوب کننده را می توانید زیر انواع بلیزر، مانتوی کتی دخترانه یا جلیقه بپوشید یا این آن را همراه با جامپ سوت های دخترانه بدون آستین یا سارافون ست کنید. شومیز جذب سفید یکی از کاربردی ترین آیتم ها در کمد لباس دخترانه است. بنابراین اگر این آیتم را در کمد لباستان ندارید نوروز سال جاری فرصت مناسبی است که خرید این مدل شومیز را در فهرست خرید لباس های عیدتان جا دهید.

15. شومیز دخترانه انیمه ای

این روزها استایل انیمه ای یکی از استایل های پرطرفدار به خصوص برای دختران و پسران نوجوان است؛ در این استایل آیتم هایی مورد استفاده قرار می گیرد که شبیه به استایل شخصیت های محبوب انیمه ای باشد. شومیزهای دخترانه انیمه ای یکی از این آیتم های محبوب در استایل انیمه ای دخترانه هستند. این شومیزها آستین های کوتاه کمی پف دار و یقه چین دار دارند. مجذوب کننده ترین استایل با شومیزهای انیمه ای ترکیب آن ها با دامن های پلیسه کوتاه کره ای است.

در سرانجام

در این مطلب سی مدل شومیز دخترانه ترند عید نوروز را برایتان معرفی کردیم. به خاطر داشته باشید که در انتخاب و خرید لباس دخترانه فرم بدن هم یکی از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. نکته دیگری که در خرید شومیز دخترانه باید در نظر بگیرید هماهنگی رنگی آیتم های انتخابی تان با دیگر آیتم های استایل است. اگر می خواهید شومیز انتخابی تان کاربردی باشد بهتر است به سراغ رنگ های خنثی یا پایه مانند قرمز و آبی بروید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 اسفند 1402 بروزرسانی: 13 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15623

به "15 مدل شومیز دخترانه ترند عید نوروز که استایل بهاری را زیباتر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 مدل شومیز دخترانه ترند عید نوروز که استایل بهاری را زیباتر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید