گل محمدی: پرسپولیس برای قهرمانی پا پس نمی کشد

به گزارش کنفرانس هکا، یحیی گل محمدی بعد از ملاقات پرسپولیس و آلومینیوم که با رجحان یک بر صفر تیمش همراه بود، گفت: بازی سختی را بردیم و به کادر فنی آلومینیوم تبریک می گویم، چون تیمی ساخته اند که فنی و تاکتیکی بازی می نماید. بازی کردن مقابل این تیم، کار خیلی سختی است.

گل محمدی: پرسپولیس برای قهرمانی پا پس نمی کشد

وی افزود: آنها هم موقعیت داشتند اما ما توانستیم از موقعیت مان استفاده کنیم. در دقایقی از بازی، تحت فشار بودیم و به نظرم در آن فشار باید بیشتر پاس می دادیم تا بازی را کنترل کنیم. شاید خیلی هماهنگ نبودیم، اما از بچه ها تشکر می کنم که برای این برد زحمت کشیدند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه دو بازیکن تعویضی او پیروز به گلزنی شدند، گفت: بازیکنانی که از زمین خارج شدند، زحمت خودشان را کشیدند و خوب بازی کردند. دو بازیکنی که به زمین آمدند و گل زدند، انرژی زیادی داشتند و این انرژی به آنها یاری کرد تا گل بزنند. وقتی تیم می برد، همه تیم برده و وقتی ببازد، باخت برای من است. از همه تشکر می کنم که تا به امروز مسائل را تحمل کردند.

گل محمدی درباره ادامه رقابت قهرمانی با استقلال و اینکه در نهایت کدام تیم برنده این ماراتن خواهد بود، گفت: هفته های زیادی مانده تا قهرمان تعیین گردد. استقلال تیم با انگیزه ای است و سال جاری تقویت شده و تیمی خوب و با احترامی است. آنها برای هر تیمی می توانند مشکل ساز شوند و در این فصل به بردهای خوبی رسیده اند. ما این فصل در جابجایی به خاطر مسائل قوی ظاهر نشدیم، اما پا پس نمی کشیم. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و قهرمانی های زیادی که کسب کرد ه اند، به آنها انگیزه می دهد و با این تجربه تا آخر می جنگند و انگیزه خود را از دست نمی دهند.

وی در خصوص شرایط رامین رضاییان در اولین بازی خود پس از بازگشت مجدد به پرسپولیس گفت: این ملاقات، بازی اول رامین بود و عملکرد خوبی داشت، اما هنوز جا دارد بهتر از این گردد. از نظر بدنی و تاکتیکی شرایطش ایده آل نیست، اما این بازی ها یاری می نماید، رفته رفته بهتر گردد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تغییرات در فدراسیون فوتبال و اینکه آیا این تغییرات تأثیری در فرایند تیمش خواهد داشت یا نه، گفت: بعضی اتفاقات، مختص فوتبال ایران است؛ شخصاً توجهی به این مسائل ندارم، چون خودمان بحث های بزرگ و کوچک فنی و غیر فنی داریم. هر کسی بخواهد رئیس فدراسیون باشد، ما باید تمرکزمان روی کار خودمان باشد و به مسائل و مسائل خودمان توجه کنیم و نتیجه بگیریم. کاری به این کارها ندارم و کار خودمان را انجام می دهیم.

گل محمدی بعلاوه در نشست خبری گفت: بازی را خودمان سخت نموده بودیم، به خاطر اینکه نتوانستیم تحت فشار حریف خوب پاس بدهیم. شکلی که تیم قبلا داشت را نتوانستیم به نمایش بگذاریم و بازی همیشگی را به خاطر پرس حریف یا روحی - روانی و جسمانی خودمان نداشتیم. حریف ما را خیلی تحت فشار گذاشت و بازی می توانست مساوی تمام گردد و حتی آنها برنده شوند. باید مقداری نسبت به این مسئله حساس تر و نگران تر شویم. بازی امروز درس خوبی برای ما بود تا بیشتر روی نقاط ضعف و قوت مان پی ببریم و باید روی کارهای تیمی کار کنیم. این ملاقات می تواند در آینده بیشتر به پرسپولیس یاری کند. از بازیکنانم تشکر می کنم که تا آخرین لحظه برای پیروزی کوشش کردند. بازی راحتی نبود و ذهنیت برد بازیکنان بیشتر از بحث های فنی یاری مان کرد و این شخصیت قهرمانی در سال های اخیر در نتیجه بازی امروز موثر بود.

وی درباره اظهارات رشید مظاهری مبنی بر مذاکره پرسپولیس با او گفت: نمی دانم چه چیزی بگویم. خودم با او صحبتی ننموده بودم و شاید آدم های اطرافش که دوست داشتند او به پرسپولیس بیاید، صحبت نموده بودند. از طرف ما صحبتی با مظاهری نشده بود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اظهارات رضا درویش در خصوص حضور مهاجم خارجی گفت: گرفتن بازیکن خارجی در این مقطع سخت است چون هیچ تیمی بازیکن خوبش را به تیمی دیگری نمی دهد، مگر اینکه هزینه هنگفت برای گرفتن رضایت نامه بدهید. یکسری بازیکنان آزاد در بازار هستند که کیفیت آنچنانی ندارند. بازیکنی را از روی فیلم دیده ایم و قرار شد چند جلسه او را از نزدیک ببینیم. بازیکن مدنظر روزمه بدی ندارد ولی باید بدانیم در چه شرایطی است. این شرط را برای بازیکن خارجی گذاشته ایم تا بدانیم چه وضعیتی دارد.

گل محمدی در واکنش به عدم گلزنی عبدی در خط حمله پرسپولیس یادآور شد: مهدی بازیکن خطرناکی است و روی گلی که زدیم تأثیر خوبی داشت. با این حال انتظارم از عبدی زیاد است. یک بازیکن ممکن است روز بدی داشته باشد و فکر کنم عبدی روز جذابی نداشت. حامد پاکدل اما، پرانرژی وارد زمین شد و توانست گل بزند که به او و حس خوبش تبریک می گویم.

گل محمدی در پاسخ به این سؤال که آیا آلومینیوم نسبت به بازی رفت ضعیف یا پرسپولیس قوی تر شده است، گفت: بحث میزبانی و میهمانی خیلی مهم است. بازی در اراک شرایط خودش را دارد. آلومینیوم به عنوان تیم میزبان شرایط بهتری دارد. در بازی رفت، شرایط خوبی فنی نداشتیم. اراکی ها تیم واقعا تیم خوب و یکدستی دارند و در ارسال ها خطرناک هستند. آلومینیوم تیمی نیست که به راحتی ببازد و مقابل سپاهان و استقلال امتیاز گرفت و فقط از پرسپولیس امتیاز نگرفته بود. آلومینیوم سال جاری پدیده لیگ بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13261

به "گل محمدی: پرسپولیس برای قهرمانی پا پس نمی کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: پرسپولیس برای قهرمانی پا پس نمی کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید