گرشاسبی:همین حالا هم، باورم نمی گردد همه این کارها را انجام داده ایم

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی به گذشته نگاه می کنم باورم نمی گردد چگونه از عهده این همه مساله برآمده ایم و قهرمان لیگ برتر و سوپر جام شدیم و تا فینال لیگ قهرمانان پیش رفتیم.

گرشاسبی:همین حالا هم، باورم نمی گردد همه این کارها را انجام داده ایم

به گزارش گروه ورزش خبرنگاران به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل باشگاه این باشگاه در همایش کارکنان باشگاه پرسپولیس گفت: توصیف حجم زیادی از کار ها که در پرسپولیس انجام شد و این اواخر برای برگزاری فینال لیگ قهرمانی به فعالیتی شبانه روزی بدل شده بود، آسان نیست. این دور هم جمع شدن هم برای این بود که از شما به خاطر کوشش، تعهد، تعصب و انسجامی که داشتید تشکر و قدردانی کنیم. قطعا اگر این با هم بودن نبود به این موفقیت ها نمی رسیدیم. این همبستگی باعث شد تا رحمت الهی هم شامل ما گردد، چون اگر رفتاری غیر از این داشتیم دلیلی نداشت که خدا به ما نظر کند تا نه تنها شرمسار طرفداران نشویم بلکه حالا نزد آن ها عزت و آبرو داشته باشیم که این خیلی با ارزش است.

او ادامه می دهد: شاید به این دلیل که درون مجموعه قرار دارید واقعا متوجه نباشید چه اتفاقات بزرگی روی داده است. آنچه روی داد به قدری بزرگ است که درک آن موقع می خواهد. اینکه 40 میلیون طرفدار پرسپولیس خوشحال باشند و احساس افتخار نمایند خیلی عظیم است و خیلی بیشتر از این ها به عنوان یک ایرانی احساس افتخار کردند، به خاطر میزبانی و نمایش باشکوهی که در استادیوم آزادی رقم خورد.

مدیرعامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: در کنار اتفاق تلخ نگرفتن جام، اتفاقات غرور آفرین زیادی رقم خورد که همه ما در ورزش و فوتبال ایران به ویژه در پرسپولیس باید به آن ببالیم. خیلی حرف است که رئیس فیفا بعد از تمام آن چیز هایی که در تمام طول این سال ها در فوتبال جهان و در بالاتری سطح آن دیده است، از آنچه در استادیوم آزادی می بیند شگفت زده گردد و با ذوق خاصی به من بگوید شما با این طرفداران چه نموده اید که بازی تمام شده است و تیم شما هم جام را نبرده است، اما استادیوم را ترک ننموده اند و تیم خودشان را هم آرام و با شور تشویق می نمایند. رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم از آن چه در آزادی و پرسپولیس دید به وجد آمد.

گرشاسبی توضیح داد: باید به خودتان ببالید که در چنین افتخارات و موفقیت هایی سهیم بودید و برای آن در درون باشگاه کوشش کردید تا امور همواره به شکلی پیش برود که تا حد امکان خللی در امور پرسپولیس ایجاد نگردد. البته باید خدا رو هم شکر کنیم که چنین فرصت و توفیقی نصیب ما شده است.

او با اشاره به دشواری های بسیاری که باشگاه از آن گذر نموده است، ادامه داد: زمان که می گذرد گاهی فراموش می کنیم که چه شرایطی را پشت سر گذاشته ایم. به پشت سر خودمان که نگاه می کنیم گاهی عرقی سرد روی پیشانی می نشیند که خدایا ما چگونه از این همه معضل و بحران گذشتیم. یک نمونه اش بسته شدن بیش از 200 پرونده بود که فقط 35 عدد آن بین المللی و خطر ساز بود و آن دو، سه تایی هم که مانده دیگر خطر ساز نیست. قطعا همه این ها بدون کار جمعی، انسجام و اتحاد اتفاق نمی افتاد.

مدیر عامل پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش اضافه نمود: ما در طول این زمان بحران های عجیب و غریبی را با کوشش جمعی پشت سر گذاشتیم. به طور قطع اگر یک هیات مدیره شجاع نداشتیم، در بسیاری از امور هم در می ماندیم. باید تصمیم هایی اخذ می کردیم که شاید سال ها بعد به خاطر آن ها با مشکل روبرو شویم، ولی اگر صورت نمی گرفت ضایعه جبران ناپذیری برای پرسپولیس به بار می آورد. در کنار این ها یک تیم هم داشتیم که کار ها را کامل کرد. ما همین حالا که دو باره قهرمان لیگ برتر و سوپر جام شده ایم و به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم رفته ایم باور نمی کنم این کار ها با 13-14 بازیکن و یک تعداد جوان با استعداد رخ داده است. همین حالا هم به نظر شدنی نمی آید. این ها از رحمت الهی است و این رحمت به واسطه طرفدار، با هم بودن شما و کار صادقانه و عاشقانه در باشگاه و تیم می آید و من و اعضای هیات مدیره از شما برای حضور در این مکان دعوت کردیم تا از شما تشکر و قدردانی کنیم.

دکتر حقیقت: انصاری را برای جراحی رباط صلیبی آماده می کنیم

پزشک پرسپولیس: منتظر جواب MRI انصاری هستیم

پرسپولیس ایران صفر - کاشیما ژاپن صفر/ سرخ های با تعصب با شایستگی نایب قهرمان آسیا شدند + فیلم و حاشیه ها

مصلح: مصدومیت و محرومیت بازیکنان دست از سر پرسپولیس بر نمی دارد

انتهای پیغام /

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1233

به "گرشاسبی:همین حالا هم، باورم نمی گردد همه این کارها را انجام داده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی:همین حالا هم، باورم نمی گردد همه این کارها را انجام داده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید