کمبود دارویی در استان بوشهر وجود ندارد

به گزارش کنفرانس هکا، فرماندار شهرستان دیر گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور در بحث توزیع دارو در استان بوشهر مدیریت خوبی اجرا شده و مردم مسائل جدی نداشته و نخواهند داشت.

کمبود دارویی در استان بوشهر وجود ندارد

به گزارش از ، کریم علی حسنی فرماندار شهرستان دیر در چهارمین نشست شورای سلامت و امنیت غذایی و دومین مجمع سلامت شهرستان دیر امسال، بیان کرد: اجرای طرح پسماند شهرستان دیر که شهرداری متولی آن است باید هر چه زودتر به نتیجه مطلوبی برسد.

او با بیان اینکه خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت و درمان چشمگیر و قابل تحسین است شرح داد: زیرساخت های بهداشت و درمان استان بوشهر در دولت تدبیر و امید افزایش چشمگیری داشته است.

فرماندار شهرستان دیر با اشاره به اینکه در خصوص تخت های بیمارستانی در استان بوشهر فعالیت های خوبی اجرا شده است گفت: افزایش زیرساخت ها، تخت های بیمارستانی، طرح تحول سلامت و تأمین دارو در شرایط سخت از خدمات و تلاش های دولت در حوزه سلامت است.

علی حسنی اضافه کرد: همه راه های ارتباطی شهرستان با همه سختی هایی که بوده از جمله جاده دیر به بردخون که بدون شانه و با ارتفاع است، دچار تغییر و تحول می شوند.

او با بیان اینکه جاده دیر به بردخون تعریض و شانه سازی می شود بیان کرد: تفاهم نامه ای بین استان و راهداری کشور اتفاق افتاده و این راستا تعریض و شانه سازی می شود و اکنون در مرحله مناقصه قرار گرفته است.

فرماندار شهرستان دیر با تأکید بر برگزاری جلسات شورای سلامت به صورت چالشی و عملیاتی، مطرح نمود: زمین لازم برای پسماند احصاء شده، اما هنوز این مسئله به انتها نرسیده است و شهرداری دیر که به عنوان متولی این امر انتخاب شده باید با پیگیری جدی تر این مقوله را به انتها برساند.

علی حسنی گفت: راه اندازی زایشگاه بیمارستان دیر از بعد اجتماعی و درمانی مدنظر همه مردم و گروه ها در شهرستان دیر است محقق شود و انتظار داریم به زودی این اتفاق بیافتد و دکتر جراح و بیهوشی نیز اضافه شود.

او با اشاره به وجود دستگاه سونوگرافی در بیمارستان امام هادی (ع) دیر، مطرح نمود: به دلیل نبود متخصص سونوگرافی، مردم دیر به شهرستان دیگر مراجعه می کنند که باید این مهم مدنظر قرار گیرد.

فرماندار شهرستان دیر با بیان اینکه برای بزرگراه دیر به بوشهر اعتباراتی از محل سفر رئیس جمهور تخصیص پیداکرده که راه و شهرسازی باید شروع به کار کند بیان کرد: جاده آبدان به دوراهک کم عرض است که در حال تعریض است، ولی این ها کفایت نمی کند و باید دستگاه های متولی راه ورود جدی تر داشته باشند.

م

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8321

به "کمبود دارویی در استان بوشهر وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمبود دارویی در استان بوشهر وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید