کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین - روسیه، نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش کنفرانس هکا، مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روسیه برگزار گردید و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین - روسیه، نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روسیه ظهر امروز (پنجشنبه - به وقت محلی) برگزار گردید.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 28 کشتی گیر حضور دارند، محمد رمضان پور در دور نخست به مصاف ماگومد حاجی کاسونوف از آذربایجان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده آیسین وینکوروف و سیمن ولادمیراف از روسیه کشتی می گیرد. در همین وزن، مجید داستان در دور اول با ایگور دروزیانوف از روسیه کشتی گرفته و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده مبارزه نیکولای ایوانوف از روسیه و جوزف مولنار از مجارستان کشتی می رود.

فرزاد عموزاد خلیلی در وزن 70 کیلوگرم در دور اول با یوگنی زاخاروف از روسیه مبارزه می نماید و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان الدار امانگلدی از قزاقستان و لاویون مایس از آمریکا می رود. در این وزن 25 نفر حضور دارند.

براساس این گزارش، در وزن 125 کیلوگرم که 13 نفر شرکت نموده اند، کمیل قاسمی در دور اول به مصاف اینکار یرموکامبت از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان دمیتریس میهایلوس از لیتوانی و گنادی کودینوویچ از آلمان خواهد رفت. ابراگیم سعیداف از بلاروس و آنزور بولتوکایف از روسیه از کشتی گیران مطرح حاضر در این وزن هستند.

تیم ایران در اوزان 79 و 92 کیلوگرم نماینده ندارد. مسابقات پنج وزن دوم روزهای جمعه و شنبه برگزار می گردد.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 477

به "کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین - روسیه، نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین - روسیه، نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید