کاهش قیمت آپشن های تسلا؛ بازاریابی به سبک ایلان ماسک

به گزارش کنفرانس هکا، تسلا اخیرا از کاهش قیمت پکیج ارتقا رانندگی اتوماتیک خبر داده که به مالکان خودروهای این شرکت، اجازه می دهد تا رانندگی کاملا اتوماتیک را تجربه نمایند. در ابتدای امسال میلادی، تسلا بسته رانندگی اتوماتیکی که پیش از این وجود داشت را به طور کامل از لیست آپشن های قابل انتخاب حذف نمود و پس از افزودن بروزرسانی های متعدد، نسل جدید پکیج ارتقا رانندگی اتوماتیک را معرفی کرد. این بسته برای تمامی خودروهای تسلا بهینه سازی شده و می توان در تمامی آنها، از این پکیج استفاده کرد. در صورتی که مشتری قبل از تحویل خودرو، اقدام به سفارش بسته ارتقا رانندگی اتوماتیک کند، باید برای آن 6000 دلار بپردازد، اما اگر بعد از تحویل خودرو تصمیم بگیرد که از این بسته استفاده کند، می بایست رقم 8000 دلار را برای داشتن آن پرداخت کند.

کاهش قیمت آپشن های تسلا؛ بازاریابی به سبک ایلان ماسک

بعضی از ویژگی های این بسته عبارتند از:

جهتیابی اتوماتیک در بزرگراه، که شامل وارد شدن یا خارج شدن از خروجی های بزرگراه و سبقت دریافت از خودروهایی می گردد که با سرعت پایین تر حرکت می نمایند.

تغییر خط اتوماتیک، که وظیفه تغییر جهت حرکت بین خطوط در بزرگراه را برعهده دارد.

پارک اتوماتیک، که قابلیت پارک کردن اتوماتیک خودرو در فضاهای افقی و عمودی را دارد.

فراخواندن، که به مالک اجازه می دهد خودرو پارک شده خود را به سمت خود احضار کند.

از ماه می میلادی، صاحبان خودروهای تسلا می توانند با پرداخت 6000 دلار، این امکانات را در خودروهای خود داشته باشند و تسلا وعده داده که در ماه های آینده، قیمت این پکیج را افزایش نخواهد داد. این بسته تمامی ویژگی های بسته رانندگی اتوماتیک که پیش از این وجود داشت را دارد، و علاوه برآن، ویژگی های جدیدی را نیز برای مالکان مهیا ساخته که نصب این ویژگی ها به طور جداگانه، هزینه بیشتری برای آنها به همراه داشت و اکنون آنها در هزینه هایی که برای بروزرسانی خودروهای خود پرداخت نموده اند، صرفه جویی می نمایند.

این روش باعث خواهد شد تا هزینه های فراوری انبوه سیستم پیشرفته و پیچییده اتوپایلوت تسلا کاهش یابد و زمینه را برای رقابت پذیری بیشتری محصولات تسلا فراهم آید.

منبع: electrek

pariha.ir: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

kalarena.com: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4728

به "کاهش قیمت آپشن های تسلا؛ بازاریابی به سبک ایلان ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت آپشن های تسلا؛ بازاریابی به سبک ایلان ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید