پیش بینی مرکز آماری از جدول رده بندی المپیک 2020

به گزارش کنفرانس هکا، مرکز آماری Gracenote پیش بینی کرد آمریکا با کسب 126 مدال از جمله 51 طلا در صدر جدول رده بندی المپیک 2020 قرار گیرد.

پیش بینی مرکز آماری از جدول رده بندی المپیک 2020

به گزارش خبرنگاران و به نقل از گاردین، بازیهای المپیک بزرگترین رویداد ورزشی دنیا از یک سال دیگر در توکیو ژاپن شروع می گردد و ورزشکاران کشورهای مختلف از سراسر دنیا گرد هم می آیند تا قدرت و هنر خود را به رخ بکشند.

مرکز آماری Gracenote که کار محاسبه و تحلیل رشته های مختلف ورزشی را در سراسر دنیا بر عهده دارد، پیش بینی به روزی از رقابت های سال آینده کرد. در این پیش بینی این فرض آورده شده است که بازیهای المپیک امروز با شرایط فعلی برگزار گردد چه اتفاقاتی رخ می دهد و کدام ورزشکاران توانایی کسب چه مدالی دارند.

آمریکا در این پیش بینی با کسب 51 طلا، 34 نقره و 41 برنز در صدر جدول رده بندی نهایی قرار گرفته است. چین در رده دوم و ژاپن در رده سوم قرار می گیرند. ژاپن با توجه به جمعیت کمتر از آمریکا و چین در رتبه بسیار خوبی قرار گرفته است.

در دوره قبل در ریو این مرکز 3 کشور نخست رده بندی را به درست و 8 پیش بینی از 10 پیش بینی کشورهای نخست را به درستی انجام داده بود.

حضور ورزشکاران زن در این دوره تقریبا برابر با مردان بوده و کشورهایی که در زمینهه ورزش زنان کم کاری کردند، در جدول رده بندی توزیع مدال ها با شکست روبرو خواهند شد.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4350

به "پیش بینی مرکز آماری از جدول رده بندی المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی مرکز آماری از جدول رده بندی المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید