پاسخ تند دختر بروس لی به تارانتینو: درباره پدرم خفه شو!

به گزارش کنفرانس هکا، آی سینما: بعد از صحبت های اخیر کوئنتین تارانتینو درباره بروس لی اسطوره فیلم های رزمی که او را متکبر خوانده بود، شنون لی دختر بروس لی واکنش تندی نشان داده و گفته تارانتینو بهتر است درباره این موضوع خفه گردد!

پاسخ تند دختر بروس لی به تارانتینو: درباره پدرم خفه شو!

دختر بروس لی در گفت وگو با ورایتی درباره صحبت های اخیر تارانتینو در مسکو درباره پدرش به ورایتی گفت: او می تواند درباره این موضوع خفه گردد. واقعا خوب است که این کار را بکند. یا می تواند عذرخواهی کند و بگوید: واقعا نمی دانم بروس لی چه جور آدمی بود. فقط برای فیلمم اینطور نوشتم. ولی نباید اینطور فرض گردد که او واقعا چنین آدمی بود.

شنون لی در ادامه بیشتر شرح داده و از کارگردان روزی روزگاری در هالیوود گرفته است: یکی از مسائل پاسخ او این است که از یک طرف می خواهد آن را واقعی جلوه دهد و از طرف دیگر می خواهد داستانی و خیالی باقی بماند.

تارانتینو در پاسخ به انتقاد دختر و دوستان بروس لی که گفته بودند او هیچوقت با لحن تند و غیر محترمانه درباره محمدعلی کلی صحبت ننموده، به زندگینامه همسر بروس لی اشاره نموده و گفته بود: اگر آدم ها می گویند: خب، او هیچوقت نگفته می تواند محمدعلی کلی را شکست دهد باید بگویم بله گفته. نه تنها خودش گفته، بلکه همسرش لیندا لی همین را در اولین زندگینامه اش که خواندم، گفته. قطعا همین را گفته.

اما حالا معین شده آنچه در آن زندگینامه درباره محمدعلی کلی گفته شده، نقل قولی از یک منتقد بوده و نه حرف های لیندا لی همسر بازیگر اژدها وارد می گردد.

در سکانسی از روزی روزگاری در هالیوود فیلم جدید کوئنتین تارانتینو، بروس لی (با بازی مایک موه) سر صحنه سریال زنبور سبز لاف می زند که می تواند محمدعلی کلی را در مبارزه شکست دهد و سپس با شخصیت کلیف بوث (با بازی برد پیت) مبارزه می نماید و از او شکست می خورد.

9417

pariha.ir: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

kalarena.com: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: آی سینما
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4835

به "پاسخ تند دختر بروس لی به تارانتینو: درباره پدرم خفه شو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ تند دختر بروس لی به تارانتینو: درباره پدرم خفه شو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید