پاتوق اشرار شمال تهران منهدم شد

به گزارش کنفرانس هکا، سرهنگ راستی از شناسایی و انهدام پاتوق تعدادی شرور در شمال تهران، خبر داد و گفت: در این عملیات پنج شرور سابقه دار دستگیر شدند.

پاتوق اشرار شمال تهران منهدم شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: با دریافت شکایت های مردمی در خصوص حضور تعدادی افراد شرور در یک واحد مسکونی در حوالی میدان ونک و ایجاد نا امنی در منطقه، بررسی موضوع در دستور کار ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که فردی محل مسکونی اش را در اختیار تعدادی افراد شرور سابقه دار قرار داده است و رفت و آمد های افراد غریبه در ساعت های مختلف شبانه روز و سر و صدای آنان امنیت ساختمان و محله را برهم زنده است.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام گرفته در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت، گفت: تیم های مختلف این مرکز، پاتوق متهمان را تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار دادند و رفت و آمد آنان را تحت کنترل خود در آوردند.

وی گفت: مراقبت های پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته دو تیم از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت برای دستگیری متهمان به مخفیگاه آنان اعزام و پیروز شدند در یک عملیات پلیسی پنج شرور سابقه دار را در این محل دستگیر کنند.

راستی با بیان اینکه، متهمان دستگیر شده از اراذل و اوباش سابقه دار بوده و در سوابق خود جرایمی همچون، اخلال در نظم عمومی، سرقت مقرون به آزار، قمه کشی، نزاع دسته جمعی و... دیده می شود، خاطر نشان کرد:در بازرسی از مخفیگاه این افراد شرور تعدادی سلاح سرد کشف شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی در خاتمه با اشاره به اینکه این مکان به پاتوقی برای مجرمان فراری تبدیل شده بود و دو تن از افراد دستگیر شده از اراذل تحت تعقیب این پلیس بوده، شرح داد: متهمان برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

رپورتاژ آگهی: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8071

به "پاتوق اشرار شمال تهران منهدم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاتوق اشرار شمال تهران منهدم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید