ویسی: با هزار بدبختی گل زدیم که آخر بازی سوخت!

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی شاهین شهرداری بوشهر اعتقاد دارد تیمش در دیدار با پیکان بدتر از حریفش بازی کرد و با خوش اقبالی توانست یک امتیاز بگیرد.

ویسی: با هزار بدبختی گل زدیم که آخر بازی سوخت!

به گزارش خبرنگاران، عبدالله ویسی، سرمربی شاهین شهرداری بوشهر پس از تساوی یک بر یک با پیکان در نشست خبری گفت: با توجه به شرایط دو تیم، بازی پر استرسی را شاهد بودیم. نوع بازی هر دو تیم، تلاش برای پیروزی را نشان داد. برنامه ما روی ضدحملات بود که نتوانستیم طبق برنامه هایمان پیش برویم.

وی ادامه داد: با هزار بدبختی یک گل زدیم که آن هم در دقایق آخر بازی سوخت شد. پیکان می توانست برنده بازی باشد که خدا را شکر این اتفاق رقم نخورد. این تک امتیاز می تواند برای آینده ما امیدوارکننده باشد. تیم ما در مشهد علی رغم 10 نفره شدن، بهتر بازی کرد اما باید تلاتش بیشتری کنیم و با آنالیزورهای تیم صحبت کنم. وقتی یک، دو یا سه نفر بد بازی می کنند، می گردد آن بازیکنان را تعویض کرد اما وقتی کل تیم بد بازی می کنند باید چاره ای برای تیم اندیشید.

ویسی اضافه کرد: باید عملکرد و رفتار تیم ما ریشه یابی گردد و دست به دست هم دهیم تا مشکل را پیدا کنیم. ما به این نباختن راضی هستیم زیرا می تواند شروع خوبی برای جمع کردن امتیازهای بعدی باشد. در استقلال خوزستان یا صبای قم که آسیایی شد، بدنساز بودم. مشکل ما در بدنسازی و تمرین نیست زیرا بازیکنان خوب هستند اما مشکل اصلی ما عملکرد بازیکنان در هنگام بازی است.

سرمربی شاهین درباره بد بازی کردن تیمش در بازی های خانگی اذعان کرد: وقتی ما بازیکن سرعتی داریم و تصمیم های خوب بگیریم، بهتر از حریف مان هستیم که در زمین 20 پاس پشت سر هم می دهد و فایده ای هم ندارد. این کار ما است که توپ را به حریف بدهیم و از فضاها استفاده کنیم که البته این موضوع به شرایط بازی برمی گردد. در یک بازی می توانیم پیروز باشیم و در بازی دیگر شانس با ما یار نیست. در کناره های زمین هنوز خوب نیستیم. به جز دروازه بان و دفاع راست، بقیه تیم بد بودند و باید چاره ای برای این مورد بیاندیشیم.این که رفتار 9 بازیکن ما در یک بازی تغییر می کند، امیدوارکننده است؛ مگر نه من با کمتر از 9 میلیارد تومن تیم نمی بستم. بهانه پول نداشتن را نمی آورم زیرا ما امروز از لحاظ فنی بد بودیم. بازیکنان جوان ما نیاز به زمان دارند.

او اضافه کرد: کار با بازیکنان جوان سخت است و روانشناسی هم در ایران جواب نمی دهد که بخواهم به کمک آن، بازیکن آینده دار تربیت کنم. با دانیال ماهینی که از ملوان جدا شده صحبت کردیم و تنها مسائل مالی مانده است و او باید کوتاه بیاید زیرا هم او می تواند به ما کمک کند و هم ما به او. تیم من الان در موضع ضعف است و حرفی ندارم. پنج تیم هستند که پول دارند و برای قهرمانی بسته شده اند. پنج تیم هستند که در حد میانه های جدول هستند و 6 تیم هم وجود دارند که رقیب ما هستند و اصل بازی ما با همین تیم ها است.

pariha.ir: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

kalarena.com: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5632

به "ویسی: با هزار بدبختی گل زدیم که آخر بازی سوخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی: با هزار بدبختی گل زدیم که آخر بازی سوخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید