وزیر راه: خلبانان نقش مؤثری در پیشرفت صنعت هوانوردی داشته اند

به گزارش کنفرانس هکا، تهران- خبرنگاران- وزیر راه و شهرسازی گفت: خلبان نقش مؤثری در پیشبرد اهداف و همچنین پیشرفت صنعت هوانوردی کشورمان داشته اند.

وزیر راه: خلبانان نقش مؤثری در پیشرفت صنعت هوانوردی داشته اند

به گزارش روز آدینه خبرنگاران از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در پیغام تبریکی، ششم اردیبهشت ماه؛ 26 آوریل روز جهانی خلبان را به همه خلبانان کشور تبریک گفت.

وی در این پیغام نوشت: این روز فرصتی است گران بها تا از زحمات شبانه روزی خلبانان که نقش مؤثری در پیشبرد اهداف و همچنین پیشرفت صنعت هوانوردی کشورمان داشته اند، تقدیر و تشکر گردد. بی شک بهره مندی از حضور و تخصص و تعهد بی مثال این عزیزان که با خدمت رسانی به هم وطنان در پهنه بی کران آسمان، برگ زرینی به کتاب سرشار از افتخار صنعت هواپیمایی کشورمان می افزایند، مایه مباهات است.

امروز روز جهانی انسان هایی است که با استعانت از الطاف الهی، صدها کیلومتر سریع تر از مقتدرترین پرندگان خلقتش در آسمان نیلگون به پرواز درمی آیند و این روز فرصتی است گران بها تا از زحمات شبانه روزی خلبانان که نقش مؤثری در پیشبرد اهداف و همچنین پیشرفت صنعت هوانوردی کشورمان داشته اند، تقدیر و تشکر گردد.

سیاوش امیرمکری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز در پیغامی 26 آوریل روز جهانی خلبان را تبریک گفت.

وی در پیغام خود آورده است: خلبانان ایرانی رادمردانی عاشق و ایثارگرانی بی ادعا هستند که با اتکا بر ایمان، دانش و تخصص خویش ضمن غلبه بر سختی های وافر شغلی و تحریم های ظالمانه صنعت هوائی روح زندگی را در شریان های ارتباط هوایی جاری ساخته اند.

اقتصام**2078** 1055

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2930

به "وزیر راه: خلبانان نقش مؤثری در پیشرفت صنعت هوانوردی داشته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر راه: خلبانان نقش مؤثری در پیشرفت صنعت هوانوردی داشته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید