وزارت راه و شهرسازی پلن B هم برای برخورد با گرانفروشی ایرلاین های داخلی دارد

به گزارش کنفرانس هکا، ایلنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، وزارت راه و شهرسازی پلن B هم برای برخورد با گرانفروشی ایرلاین های داخلی دارد.

وزارت راه و شهرسازی پلن B هم برای برخورد با گرانفروشی ایرلاین های داخلی دارد

حسین مذنب درباره ورود ایرلاین های خارجی به برقراری پروازهای مسیرهای داخلی و ابهامات قانونی این موضوع گفت: راهکارهای قانونی این اقدام و انجام بعضی از پروازهای داخلی به وسیله ایرلاین های خارجی پیش بینی شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این تصمیم وزارت راه و شهرسازی برای تنبیه شرکت های هواپیمای داخلی برای گرانفروشی های غیر قانونی اخیر بوده ، تاکید نمود: به هر حال مالکان ایرلاین های داخلی باید بدانند که وزارت راه و شهرسازی پلن B هم برای برخورد با گرانفروشی دارد.

مدیر کل بازرسی مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی درباره اینکه چرا پس از موقوف الاجرا شدن رای دیوان عدالت اداری نسبت به تغییر قیمت بلیت هواپیما، نرخ ها کاهش پیدا نکرد و تنها دو ایرلاین دامنه مصوب قیمت ها را رعایت می نمایند، گفت: با اتفاقات و تصمیمات تازه در سازمان هواپیمایی کشوری رویه ایرلاین ها هم تغییر می نماید. سیاست های تازه دولت در مورد عرضه و فروش بلیت هواپیما وارد به زودی به اجرا می رسد.

مذنب ادامه داد: اگر قیمت بلیت هواپیما افزایش پیدا کرد، باید در چارچوب قانون باشد و با تصمیمات شخصی اجازه افزایش قیمت ها را نمی دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است در کمتر از یک ماه انتها سال و آستانه نوروز قیمت بلیت هواپیما به صورت قانونی گران گردد، اضافه نمود: هیچ افزایش قیمتی مصوب نشده و اگر قرار بر افزایش قیمت بلیت هواپیما باشد، این تصمیم باید در شورای عالی هواپیمایی اتخاذ و تصویب گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 25 بهمن 1402 بروزرسانی: 25 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15073

به "وزارت راه و شهرسازی پلن B هم برای برخورد با گرانفروشی ایرلاین های داخلی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت راه و شهرسازی پلن B هم برای برخورد با گرانفروشی ایرلاین های داخلی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید