هیچ خبری از یاسمین مقبلی و همسفرانش نیست؛ آن ها کجا هستند؟

به گزارش کنفرانس هکا، ناسا حدود 15 ساعت پیش خبری مبنی بر بازگشت فضاپیمای یاسمین مقبلی به زمین منتشر کرد اما از آن موقع تا کنون خبر جدیدی از بازگشت آن ها منتشر نشده است؛ آن ها کجا هستند؟

هیچ خبری از یاسمین مقبلی و همسفرانش نیست؛ آن ها کجا هستند؟

تینا مزدکی: ظاهرا قرار بود فضاپیمای اسپیس ایکس به همراه فضانورد ناسا یاسمین مقبلی، فضانورد ESA (آژانس فضایی اروپا)، آندریاس موگنسن، فضانورد JAXA (سازمان اکتشافات هوافضای ژاپن) ساتوشی فوروکاوا، و فضانورد Roscosmos، کنستانتین بوریسوف، پس از شش ماه ماموریت خود را به خاتمه برساند و به زمین بازگردد.

وبسایت ناسا نوشت: پوشش ناسا از بازگشت Crew-7 فقط با ارتباط صوتی خواهد بود و پوشش کامل با آغاز پخش splashdown از سر گرفته خواهد شد. ارتباط صوتی بی درنگ بین Crew-7 و کنترل کننده های پرواز ناسا همچنان در دسترس خواهد بود و شامل مکالمه با فضانوردان در ایستگاه فضایی و یک ویدیوی زنده از آزمایشگاه مداری است.

بعلاوه نوشت: پوشش تلویزیونی ناسا در ساعت 4:30 صبح سه شنبه از سر گرفته می گردد تا زمانی که فضاپیما در ساعت 5:50 صبح روز سه شنبه، 12 مارس، در سواحل فلوریدا فرود آید و فضانوردان از فضاپیما خارج شوند. ماموریت Crew-7 ناسا در 26 اوت 2023 با موشک فالکون 9 از مرکز فضایی کندی این آژانس در فلوریدا پرتاب شد.

227323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 اسفند 1402 بروزرسانی: 22 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15940

به "هیچ خبری از یاسمین مقبلی و همسفرانش نیست؛ آن ها کجا هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ خبری از یاسمین مقبلی و همسفرانش نیست؛ آن ها کجا هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید