طرفداران کمک کنید تا ما کالدرون داری کنیم!

به گزارش کنفرانس هکا، در هر حال از مدت ها قبل این واهمه نزد طرفداران پرسپولیس وجود داشت که مسائل اقتصادی عدیده پرسپولیس جایی سر باز خواهد نمود و می تواند حرکت تیم پرسپولیس به سوی تکرار موفقیت های اخیر را سخت یا حتی غیر ممکن کند.

طرفداران کمک کنید تا ما کالدرون داری کنیم!

از وقتی محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه شده همواره در مصاحبه هایش گفته مشکل برانکو را حل می کنیم، با جذب بازیکنان جدید تیم را تقویت می کنیم، بدهی ها را می پردازیم .

به گزارش ایران ورزشی، انصاری فرد البته در تمام ماه های اخیر به مسائل مالی باشگاه اشاره داشته و بدون اینکه قصد داشته باشد تا مدیریت قبلی را محکوم کند فکت هایی رو نموده که احتیاجی نیست مستقیماً مسأله ای را علیه عرب و تیم مدیریتی اش مطرح کند و با پیش کشیدن ارقام و اعدادی تکان دهنده از جمله قراردادی که با جونیور براندائوی برزیلی بسته شد یا پول ریحان فیلم که پیشخور شد، کاری نموده تا همه طرفداران و پیشکسوتان پرسپولیس مدیریت قبلی باشگاه را متهم شماره یک مسائل فعلی باشگاه بدانند و تأسف بخورند که اصلاً چرا فردی به نام ایرج عرب در رأس این باشگاه نهاده شد.

در هر حال از مدت ها قبل این واهمه نزد طرفداران پرسپولیس وجود داشت که مسائل مالی عدیده پرسپولیس جایی سر باز خواهد نمود و می تواند حرکت تیم پرسپولیس به سوی تکرار موفقیت های اخیر را سخت یا حتی غیر ممکن کند.

هر چند حدود سه هفته قبل بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی فعلی پرسپولیس به حساب شان واریز شد اما مصاحبه های اخیر بازیکنان و شفاف سازی آنها در قبال دریافتی شان تعیین می نماید هیچ بازیکنی از شرایط مطالباتش راضی نیست.

از سوی دیگر مهم ترین آلارمی که می تواند پرسپولیس را بترساند مسأله ای است که چندی قبل گابریل کالدرون عنوان نمود و صراحتاً گفت اگر او نیز تا قبل از انتها بازی های نیم فصل مطالباتش را دریافت نکند مثل استراماچونی از ایران خواهد رفت و آن وقت انصاری فرد می ماند و تیمش با کوهی از مسائل و دفاع از عنوان قهرمانی بدون سرمربی!

به این مسأله اضافه کنید بدهی های کلان باشگاه به اسپانسر سابق، بانکی که باشگاه از آن وام گرفته، شرکت بلیت فروشی، بازیکنان و مربیان سابق از جمله خارجی هایی مثل برانکو که رقم بدهی به آنها سر به فلک می زند تا تعیین گردد مسائل مالی پرسپولیس فراتر از این است که با تزریق بخشی از تبلیغات دور زمین و بلیت فروشی مسابقات خانگی اش برطرف گردد و احتیاج به یک حرکت جدی دارد.

این حرکت جدی نزد هیأت مدیره باشگاه البته یک راه میانبر دارد. راهی که نه با کوشش و رایزنی اعضای این هیأت مدیره بلکه با راه حلی مقطعی از سوی مدیریت باشگاه مطرح می گردد. به همین خاطر باشگاه پرسپولیس برای فرار از مسائل مالی و خطراتی که به شدت تهدیدش می نماید دست احتیاج به سوی طرفدارانش دراز نموده است؛ اتفاقی که مسبوق به سابقه است و البته ظاهراً جواب می دهد.

به همین منظور دیروز محمدحسن انصاری فرد با انتشار ویدئویی رسماً سامانه ای را برای دریافت یاری های هواداری گفت. انصاری فرد با انتشار ویدئوی صحبت هایش در اینستاگرام باشگاه رسماً از طرفداران خواست به یاری پرسپولیس بیایند تا مسائل مالی تیم محبوب شان را از راستا خارج نکند.

ویدئویی که توسط بعضی بازیکنان، اعضای باشگاه و پیشکسوتان بازنشر شد تا بلکه باعث گردد طرفداران در اوج مسائل مالی و معیشتی با یاری های شان کاری نمایند که حداقل کالدرون از پرسپولیس جدا نگردد.

انصاری فرد در این ویدئوی کوتاه خطاب به طرفداران گفت: همان طور که می دانید باشگاه همواره معضلات مالی داشته و دارد. در این مقطع خیلی از درآمدها هزینه شده. بدهی های خیلی زیادی را داریم که باید به مرور همه آن را پرداخت کنیم. البته کار خیلی مهمی که در این مقطع انجام داده ایم این است که کارگزار و مجری بین اپراتور و باشگاه را از سایر باشگاه ها جدا نموده ایم و مطمئن باشید با ارسال عدد 6 به 3030 مستقیماً درآمدها به حساب باشگاه واریز می گردد. پس از طرفداران انتظار داریم با ارسال عدد 6 به سامانه 3030 مثل همواره دست مان را بگیرند.

این اتفاق در دوره مدیریت علی اکبر طاهری هم رخ داه بود و مبلغ قابل توجهی به حساب باشگاه واریز شد اما بعد از مدتی یاری طرفداران قطع شد. این بار هم شاید بخشی از مسائل مالی باشگاه با این روش حل گردد اما برای حل همه مسائل و رهایی از بحران های پیش رو باشگاه پرسپولیس احتیاج به راهکارهای متعدد مالی دارد که البته انصاری فرد مدعی است چند تا از آنها را در آستین دارد.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7842

به "طرفداران کمک کنید تا ما کالدرون داری کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران کمک کنید تا ما کالدرون داری کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید