نتیجه آزمایش برنج عرضه شده در فروشگاه شهروند اعلام شد

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران آنلاین:عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از اعلام نتیجه آنالیز برنج های فروشگاه شهروند در جلسه هم اندیشی شورا اطلاع داد و گفت: معین شد همه برنج های عرضه شده ایرانی بوده و نه پاکستانی.

نتیجه آزمایش برنج عرضه شده در فروشگاه شهروند اعلام شد

به گزارش شهرنوشت، زهرا نژادبهرام، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از اعلام نتیجه آنالیز برنج های فروشگاه شهروند در جلسه هم اندیشی شورا اطلاع داد و گفت: معین شد 70 درصد این برنج ها، برنج هاشمی بوده است.

نژادبهرام در حاشیه یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به جزئیات جلسه هم اندیشی صبح یکش نب 19 خرداد اعضا اظهار کرد: در جلسه امروز در مورد احکام کمیسیون ماده 100 مواردی مطرح شد.

او با اشاره به موضوع آنالیز برنج های شرکت شهروند عنوان نمود: گزارش آزمایشگاه در این جلسه اعلام شد و معین شد 70 درصد برنج ها، هاشمی و 30 درصد باقی نیز برنج درجه 2 و 3 ایرانی بوده است.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر این که خسارت ناشی از حراج این برنج ها را چه کسی جبران می نماید، اضافه نمود: صاحب برنج ها شرکت شهروند نبوده، بلکه رویه فروشگاه شهروند به این شکل است که کالاهایی را برای عرضه در فروشگاه قرار داده و درصدی از سود فروش را برمی دارد. قرار است به زودی در این خصوص اطلاعیه ای صادر گردد.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3591

به "نتیجه آزمایش برنج عرضه شده در فروشگاه شهروند اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه آزمایش برنج عرضه شده در فروشگاه شهروند اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید