منطقه ها آزاد کشور با 78 برنامه به استقبال نوروز می روند

به گزارش کنفرانس هکا، محمد فرزاد میرزایی قلعه مدیر کل گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی شورایعالی منطقه ها آزاد از تشکیل ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه ها آزاد اطلاع داد و گفت: هفتمین نشست این ستاد با حضور نمایندگان دخیل در امر خدمات سفر به میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم تشکیل شده است.

منطقه ها آزاد کشور با 78 برنامه به استقبال نوروز می روند

وی در ادامه گفت: 8 منطقه آزاد تجاری صنعتی و ویژه مالی کشور که هر ساله میزبان چندین میلیون مسافر هستند؛ در تعطیلات سال جاری با 78 جشنواره یکپارچه به استقبال بیش از ده میلیون مسافر می روند.

میرزایی قلعه بیان نمود: با توجه به تقارن ماه رمضان و نوروز، رعایت حرمت ماه مبارک دستور بلاشرط سازمان هاست. از این رو برنامه ها در قالب برنامه های افطار تا سحر طراحی شده است.

میرزایی از مسافرانی که قصد سفر به منطقه ها جنوبی کشور به خصوص جزایر قشم و کیش را دارند درخواست کرد: بهتر است از سامانه های مختلف سفر پیش از سفر، پیگیر شرایط تردد بوده و در ایام اسکان در منطقه ها نیز برنامه سفر خود را در شهرهای مختلف توزیع نموده و از تمامی ظرفیت ها و جاذبه ها دیدین نمایند.

وی در ادامه از همکاری با ستاد سفر کشور و 26 دستگاه دخیل در امر سفر اطلاع داد و گفت: این همکاری انجام خواهد شد تا برای هیچ مسافری دغدغه ای به جز رعایت اصول و کدهای ارزش و اخلاق گردشگری وجود نداشته باشد.

منبع: گردشبان
انتشار: 18 اسفند 1402 بروزرسانی: 18 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15800

به "منطقه ها آزاد کشور با 78 برنامه به استقبال نوروز می روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منطقه ها آزاد کشور با 78 برنامه به استقبال نوروز می روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید