برنامه های منطقه ها آزاد برای استقبال از نوروز

به گزارش کنفرانس هکا، مدیر کل گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی شورای عالی منطقه ها آزاد گفت: 8 منطقه آزاد تجاری صنعتی و ویژه مالی کشور در تعطیلات سال جاری با 78 جشنواره یکپارچه به استقبال ده میلیون مسافر می روند.

برنامه های منطقه ها آزاد برای استقبال از نوروز

به گزارش خبرنگاران، محمد فرزاد میرزایی قلعه مدیر کل گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی شورایعالی منطقه ها آزاد در تبادل نظر با خبرنگار مهر از تشکیل ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه ها آزاد اطلاع داد و گفت: هفتمین نشست این ستاد با حضور نمایندگان دخیل در امر خدمات سفر به میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم تشکیل شده است.

وی در ادامه گفت: 8 منطقه آزاد تجاری صنعتی و ویژه مالی کشور که هر ساله میزبان چندین میلیون مسافر هستند؛ در تعطیلات سال جاری با 78 جشنواره یکپارچه به استقبال بیش از ده میلیون مسافر می روند.

میرزایی قلعه اعلام کرد: با توجه به تقارن ماه رمضان و نوروز، رعایت حرمت ماه مبارک دستور بلاشرط سازمان هاست. از این رو برنامه ها در قالب برنامه های افطار تا سحر طراحی شده است.

میرزایی از مسافرانی که قصد سفر به منطقه ها جنوبی کشور به خصوص جزایر قشم و کیش را دارند درخواست کرد: بهتر است از سامانه های مختلف سفر پیش از سفر، پیگیر شرایط تردد بوده و در ایام اسکان در منطقه ها نیز برنامه سفر خود را در شهرهای مختلف توزیع نموده و از تمامی ظرفیت ها و جاذبه ها دیدین نمایند.

وی در ادامه از همکاری با ستاد سفر کشور و 26 دستگاه دخیل در امر سفر اطلاع داد و گفت: این همکاری انجام خواهد شد تا برای هیچ مسافری دغدغه ای به جز رعایت اصول و کدهای ارزش و اخلاق گردشگری وجود نداشته باشد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 16 اسفند 1402 بروزرسانی: 16 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15746

به "برنامه های منطقه ها آزاد برای استقبال از نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های منطقه ها آزاد برای استقبال از نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید