ملت، حاکمیت را در تحقق شعارهای انقلاب یاری کند

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/لرستان یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: دولت برای مشارکت بیشتر مردم در حاکمیت باید آن ها را به تشکیل سازمان های مردم نهاد تشویق کند و ملت نیز با پشتیبانی قاطع از دولت؛ حاکمیت را در اجرا و تحقق شعارهای انقلاب یاری کند.

ملت، حاکمیت را در تحقق شعارهای انقلاب یاری کند

امیرعلی حیدر امیری در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به ضرورتی که در هم دلی و هماهنگی بین دولت و ملت وجود دارد، اظهار کرد: باتوجه به شرایط پیش آمده در کشور بین دولت و ملت مقداری فاصله ایجاد شده که اگر کم و کیف قضایا به اطلاع ملت برسد؛ آن ها با درک درست تری می توانند ناملایمات، گرانی ها، تورم و هر معضل اجتماعی را درک کنند به طوریکه آستانه تحمل ملت بالا رفته و خود به دنبال ارائه راه کار می گردند که این پشتیبانی ملت از دولت؛ قدرت دولت و اقتدار ملی را بالا می برد.

وی با اشاره به این که دولت برای مشارکت بیشتر مردم در حاکمیت باید آن ها را به تشکیل سازمان های مردم نهاد تشویق کند تا بتوانند در قالب گزارش های ماهیانه، فصلی، سالیانه و موردی آن ها را در جریان امورات قرار دهند، بیان کرد: لازم است ملت نیز با پشتیبانی قاطع از دولت؛ حاکمیت را در اجرا و تحقق شعارهای انقلاب یاری کند.

امیری با اشاره به این که دنیای امروز در آستانه جهش و بیداری قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی های ملت ایران در نظام جمهوری اسلامی؛ که خاص این ملت است آگاهی، هوشیاری و در جریان امورات دنیا بودن است، به طوری که ملت ایران نسبت به تمام ملت های دنیا که در نظرسنجی ها تعیین شده است، بیشتر در جریان تحولات دنیا قرار گرفته است.

این کارشناس مسائل سیاسی شرح داد: همین درجریان امور قرار دریافت می تواند درک درست تری از رابطه بین دولت و ملت ارائه دهد؛ لذا ملت مبارز و ولایت مدار ایران با شناختی که از دنیا، انواع حکومت و سیستم اداری دارد پی برده است که نظام و ایران امروز بهترین نوع حاکمیت است که درن در پشتیبانی از آن است.

وی اظهار کرد: این حاکمیت به شکلی است که میزان مشارکت مردم در انتخابات آن بالای 70 درصد بوده که در دنیا کم نظیر است و همچنین ملت فرایند تحولات دنیا را پیگیری کرده و با مقایسه بین انواع سیستم های حکومت اداری پشتیبانی خود را از نظام ولایی جمهوری اسلامی ایران نشان می دهند.

رپورتاژ آگهی: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8874

به "ملت، حاکمیت را در تحقق شعارهای انقلاب یاری کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملت، حاکمیت را در تحقق شعارهای انقلاب یاری کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید