معاینه چادر به چادر روستاهای سیل زده خوزستان

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس اورژانس کشور از آنالیز و معاینه تیم عملیات ویژه اورژانس به صورت چادر به چادر از 9 روستا و روستاهای منطقه سوسنگر تا بستان اطلاع داد.

معاینه چادر به چادر روستاهای سیل زده خوزستان

دکتر پیرحسین کولیوند در گفت و گو با خبرنگاران در این باره اظهار کرد: طی 48ساعت گذشته عملیات ویژه اورژانس در تمام روستاها از سوسنگرد تا بستان را امدادرسانی لازم را انجام دادند و تمام خانواده های آسیب دیده ساکن این مناطق را به صورت چادر به چادر تحت پوشش قرار دادند.

وی با بیان اینکه تیم های اعزامی به این مناطق متشکل از پزشک، پرستار و تکنسین های اورژانس بود گفت: این افراد برای خدمت رسانی به همراه اقلام دارویی به این مناطق اعزام شدند. تعداد زیادی ا زمصدومان، بیماران طی این طرح مداوا شدند و هشت نفر که چهار نفر از آن ها مادر باردار بودند برای ادامه روند درمان منتقل شدند.

رئیس اورژانس کشور ادامه داد: در این مدت زمان بیش از 600نفر تحت پوشش قرار گرفتند و داروهای مورد احتیاج آن ها به دستشان رسید.

به گفته وی روستاهای سگور، فریه، محمد، هوفلشمیز، سید ناصر، عصافره شرق، هوفل شرقی، هوفل سادات، هوفل علی آباد، چب نات شرقی آنالیز شدند و تمام روستاهای موجود در منطقه سوسنگرد تا بستان تحت پوشش قرار گرفتند.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2956

به "معاینه چادر به چادر روستاهای سیل زده خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاینه چادر به چادر روستاهای سیل زده خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید