روی سلامتی کیمیا علیزاده ریسک نمی کنیم

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، زهرا سروی نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو درباره آخرین شرایط کیمیا علیزاده گفت: امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده در مسابقات قاره ای کسب سهمیه المپیک را داشته باشیم. از فردا اردوها را شروع خواهیم کرد. با توجه به زمان کمی که در اختیار داریم کوشش می کنیم با کسب سهمیه دل مردم را شاد کنیم. اولویت فدراسیون و مردم این است که روی سلامتی کیمیا ریسک نکنیم.

روی سلامتی کیمیا علیزاده ریسک نمی کنیم

سروی ادامه داد: باید بر اساس نامه کتبی پزشک جراح نظر قطعی را اعلام کنیم تا زمان ورود کیمیا علیزاده به گردونه رقابت ها تعیین گردد. کیمیا پس از افتخارآفرینی در المپیک یک بار دیگر در مسابقات جهانی حماسه سازی کرد و مدال نقره را بدست آورد. پس از آن به دلیل آسیب هایی که برای او بوجود آمد علیرغم اینکه حمایت از او وظیفه ما بود از نظر اخلاقی نیز در کنار کیمیا بودیم و بهترین پزشکان را بکار بردیم و لحظه ای از او غفلت نکردیم.

وی در ادامه درباره نقش فدراسیون در حفظ ستاره های این رشته و افرادی مانند فرزان عاشورزاده که زمانی به سونامی تکواندو ملقب شده بود، گفت: سونامی و نابودگر القابی بود که فدراسیون جهانی در مقطع به ورزشکاران ایرانی دارد و نمی دانیم هدف از این القاب چه بود؟ فدراسیون ایران نقشی درباره این القاب نداشت. درباره کیمیا علیزاده این اطمینان را می دهم هر آنچه که وظیفه ما بود انجام داده ایم. جایی نبوده که از این ورزشکار غفلت کنیم و او را رها نموده باشیم. اولویت ما ابتدا سلامت ورزشکار و سپس قهرمانی است.

سروی در انتها گفت: همانطور که برای سایر ورزشکاران با توجه به نظر پزشکان به دلیل آسیب دیدگی مرحله اول رقابت های انتخابی را برای ورزشکار آسیب دیده فرجه می دهیم در صورت برطرف آسیب دیدگی می توانیم در مرحله دوم انتخابی از او استفاده کنیم.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8008

به "روی سلامتی کیمیا علیزاده ریسک نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روی سلامتی کیمیا علیزاده ریسک نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید