معاون گردشگری کشور با استاندار خراسان شمالی دیدار کرد

به گزارش کنفرانس هکا، در دیدار معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با استاندار خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی بر ارتقای گردشگری این استان در تمامی حوزه ها مانند سلامت، ورزش، کشاورزی و ... تاکید نمود.

معاون گردشگری کشور با استاندار خراسان شمالی دیدار کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، شجاعی در این دیدار گفت: سالانه افزون بر بیست میلیون مسافر و زائر ناگزیر به عبور از محورهای ارتباطی استان هستند که باید برنامه ریزی منسجم و درستی برای بهره مندی از این ظرفیت با هدف افزایش درآمد، ارزش اضافه نموده و ایجاد اشتغال داشته باشیم.

او توضیح داد: داشته های خراسان شمالی در بخش گردشگری به ویژه بخش روستایی بسیار غنی است و کوشش می کنیم با ایجاد ارتباط با سفیران جمهوری اسلامی در دیگر کشورها و دعوت آنان به استان و توجه به بخش گردشگری به عنوان یکی از پیشران های پیشرفت در سند توسعه استان بتوانیم این بخش را ارتقا بخشیم.

او تاکید نمود: برای توسعه گردشگری باید با تعریف یک کار تیمی منسجم تمامی دستگاه های اجرایی استان پای کار بیایند.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور هم در این دیدار با قدردانی از نگاه هوشمندانه استاندار خراسان شمالی به بخش گردشگری گفت: توسعه گردشگری مستلزم حضور قوی همه دستگاه های اجرایی است.

ولی تیموری اضافه نمود: توسعه گردشگری در هر منطقه موجب تغییر و رشد منطقه می گردد.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طی سفر خود به خراسان شمالی، از کمپ گردشگری فاروج، هتل داریوش بجنورد و تعدادی از اقامتگاه های بوم گردی بازدید کرد و حضور در جلسه شورای اداری استان، نشست با فعالان حوزه گردشگری، بازدید از پروژه های گردشگری در حال ساخت بجنورد و حضور در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان از دیگر برنامه های سفر معاون گردشگری کشور در این سفر بود.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2101

به "معاون گردشگری کشور با استاندار خراسان شمالی دیدار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون گردشگری کشور با استاندار خراسان شمالی دیدار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید