لیست اصولگرایان برای تهران در حال نهایی شدن است ، فهرست اسامی

به گزارش کنفرانس هکا، ایلنا به اطلاعاتی دست یافته که نشان می دهد لیست نامزدهای مورد حمایت اصولگرایان در تهران تقریباً در حال نهایی شدن است.

لیست اصولگرایان برای تهران در حال نهایی شدن است ، فهرست اسامی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، بر این اساس تکلیف 4 روحانی در این ائتلاف روشن شده و حجج اسلام مرتضی آقاتهرانی، سیدمحمود نبویان از جریان پایداری و سیدرضا تقوی و غلامرضا مصباحی مقدم از جامعه روحانیت در این لیست قرار گرفته اند.

حسب اعلام قبلی شورای ائتلاف مقرر شده بود حداکثر 10 فرد مشهور نیز در لیست واقع شوند که بدین منظور حضور محمدباقر قالیباف، رضا تقی پور، سیدمصطفی آقامیرسلیم، الیاس نادران و عبدالحسین روح الامینی در لیست قطعی شده و از میان بیژن نوباوه، سیدمهدی هاشمی، حسین مظفر، مجتبی رحمان دوست، مجتبی رضاخواه، سید شمس الدین حسینی، مسعود زریبافان، محمد عباسی، سیدمحمد حسینی و غلامرضا خواجه سروی نیز 5 نفر انتخاب خواهند شد.

اما بزرگترین مشکل بزرگان اصولگرایان در تهران انتخاب 10 جوان از میان 20 فرد راه یافته است که حتی باعث شده است علیرغم توافق قبلی مبنی بر قطعیت حضور محسن پیرهادی،وحید یامین پور، سیدنظام الدین موسوی و امیرابراهیم رسولی کماکان این بخش از لیست موجب توقف بحث و استمرار آن در روز یکشنبه 13بهمن شود.

چنانچه روی 4 فرد فوق اجماع حاصل شود 6 نفر دیگر از میان مجتبی ثابتی، مهدی وکیل پور، فرشاد مهدی پور، سعیدآجورلو، مجتبی توانگر ، سعید احدیان، احمدنادری ، امیرسیاح مالک شریعتی، احسان خاندوزی، مهدی جولایی و علی قریشی انتخاب می شوند.

نحوه انتخاب نیز تقسیم بندی به شش گروه دونفره و رای گیری میان آنان خواهد بود.

همچنین گفته میشود بدلیل استعفای محسن مهدیان نام او از لیست حذف شده و بر روی اسم میعادصالحی نیز بدلیل اعتقاد برخی تصمیم گیران مبنی بر ریسک قانونی صلاحیت وی خط قرمز کشیده شده است.

شایان ذکر است که تاریخ برکناری میعاد صالحی از صندوق کشوری در بازه ششماه قبل از آغاز ثبت نام ها نبوده و بسیاری این صندوق را مطابق مصوبه دیوان عدالت اداری، دولتی می دانند.

همچنین از میان خانم ها زهره الهیان، لاله افتخاری، فاطمه آلیا، فاطمه رهبر، سوده نجفی، الهام اکبری، فاطمه قاسم پور، الهام امین زاده و کبری خزعلی نیز شش نفر انتخاب خواهند شد.

شایان ذکر است یکی از موضوعات مورد بحث در شورای ائتلاف اصولگرایان، حصول اطمینان از عدم ردصلاحیت نامزدهای نهایی توسط شورای نگهبان است.

گویا این شورا نگران است که بدلیل پاره ای ملاحظات حداقل 3نفر از افراد نهایی این لیست که در معرض ردّ صلاحیت هستند در روزهای پایانی غافل گیر شوند.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8410

به "لیست اصولگرایان برای تهران در حال نهایی شدن است ، فهرست اسامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست اصولگرایان برای تهران در حال نهایی شدن است ، فهرست اسامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید