لبنان شایعه درگذشت میشل عون را رد کرد

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران آنلاین:دفتر رسانه ای نهاد ریاست جمهوری لبنان در واکنش به شایعه درگذشت رئیس جمهور این کشور بیانیه صادر کرد.

لبنان شایعه درگذشت میشل عون را رد کرد

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، در این بیانیه که ریاست جمهوری لبنان آن را از طریق حساب توییتری خود منتشر کرد، آمده است: این شایعات صحت ندارد. شایعاتی که درباره سلامت میشل عون، رئیس جمهور لبنان منتشر می شوند، ابدا حقیقت ندارند.

دفتر رسانه ای در ادامه این بیانیه از مردم خواسته شده در مقابل چنین دروغ هایی که طرف های معلوم الحال با هدف ایجاد آشوب در این شرایط حساس کشور آنها را منتشر می کنند، هوشیار باشند.

لبنان از روزهای گذشته صحنه اعتراضات گسترده و مستمر مردمی است که نسبت به سیاست های اقتصادی دولت معترض بوده و خواستار برکناری آن هستند.

تظاهرکنندگان روز دوشنبه اصلاحات اقتصادی که دولت سعد حریری، نخست وزیر لبنان آن را تصویب کرد، رد کرده و خواستار ادامه اعتراضات تا زمان انجام اصلاحات واقعی شدند.

در این راستا، حریری در نشستی خبری دوشنبه 29 مهر گفت: من از جوانان معترض در خیابان چیزی نمی خواهم، بلکه من در خدمت آنها هستم. بودجه با مشارکت بخش بانکی، شامل هیچ گونه اقتصادیات های جدید یا بیشتر نمی شود.

همچنین کابینه لبنان دوشنبه برای بررسی و تصویب سند اقتصادی که حریری ارائه کرده بود، تشکیل جلسه داد و عون در این جلسه اعلام کرد، باید حساب هاب بانکی همه وزرای حال حاضر و آینده لبنان از حالت محرمانه خارج شوند اما این بند در سند اصلاحات ذکر نشده است.

20amar.ir: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6749

به "لبنان شایعه درگذشت میشل عون را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبنان شایعه درگذشت میشل عون را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید