قطار تبریز به جلفا رایگان شد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، سی و هشتمین نشست ستاد تسهیلات کشور، پیش از ظهر روز سه شنبه 21 اسفند در سالن فجر سازمان میراث فرهنگی با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف کشور و عضو این ستاد برگزار گردید. در این مراسم ندائی نماینده شرکت راه آهن، گفت: بیش از دو میلیون و 10 هزار نفر به وسیله خطوط ریلی جابجا خواهند شد. ما سال جاری قطارهای ویژه ای نیز برای نوروز سال 98 ایجاد نموده ایم. از جمله قطارهای تهران- ارومیه، کرمانشاه- مشهد، تهران-همدان، تهران - رشت و مشهد - رشت.

قطار تبریز به جلفا رایگان شد

وی اضافه کرد: در 17 روز عید گردشگران می توانند از تبریز به جلفا سوار قطار رایگان گردشگری شوند که به هزار و سیصد نفر خدمات خواهد داد.

ندائی اظهار داشت: قطار یک روزه گردشگری تهران- سوادکوه و تهران- شیرگاه نیز راه افتاده است. از قطار گردشگری اراک- لرستان نیز حمایت نموده ایم تا در این ایام به مسافران خدمات بدهد.

در پاسخ به این صحبت علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی از نماینده راه آهن خواست تا قطار گردشگری لرستان از تهران شروع گردد که ندائی جواب داد: این جهت کوهستانی و مخصوص حمل بار بوده است با این وجود هشت رام قطار از 29 اسفند راه اندازی شده است.

ندایی در ادامه گفت: قطارها به 5 کلاس یک تا 5 ستاره تقسیم بندی شده اند که مسافران می توانند براساس سلیقه خود این قطارها را انتخاب نمایند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2294

به "قطار تبریز به جلفا رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطار تبریز به جلفا رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید