فعالیت اتوبوس های پایتخت متوقف نمی گردد

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از استمرار فعالیت ناوگان اتوبوسرانی پایتخت اطلاع داد و گفت: خدمات رسانی شرکت واحد به شهروندان ادامه خواهد داشت.

فعالیت اتوبوس های پایتخت متوقف نمی گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمود ترفع درباه فعالیت اتوبوس های پایتخت با توجه به شیوع کرونا اظهارداشت: خدمات شرکت واحد در هفته پایانی اسفند با انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در خصوص همه اتوبوس هایی که مبادرت به جابه جایی مسافران می نمایند، کماکان استمرار دارد.

وی در خصوص سرفاصله حرکت اتوبوس ها گفت: هر چند مسافران اتوبوس تا 60 درصد کاهش داشته است، اما به منظور حفظ سلامت شهروندان و بدون تغییر در سرفاصله، متناسب با تقاضای موجود، خطوط تقویت می شوند و عموماً اتوبوس ها شلوغ نیستند و صرفاً ممکن است در تعداد معدودی از خطوط و در ساعات محدودی از ساعات روز، شاهد تعداد بیشتر مسافران در خطوط باشیم.

ترفع با اشاره به اینکه طی روز های اخیر با توجه به نزدیک شدن به روز های پایانی سال، به نظر می رسد حضور مردم در سطح شهر بیشتر شده باشد، اظهار کرد: از شهروندان درخواست داریم جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند.

وی بیان داشت: هنوز انتخاب اول بسیاری از مردم تهران اتوبوس است برهمین اساس، کوشش نموده ایم برنامه زمان بندی خطوط اتوبوسرانی را تغییر ندهیم تا اختلالی در جابه جایی مردم صورت نگرفته و شاهد ازدحام مسافر در اتوبوس ها نباشیم.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9304

به "فعالیت اتوبوس های پایتخت متوقف نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت اتوبوس های پایتخت متوقف نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید