فدراسیون فوتبال اظهارات 3 میلیون دلارینماینده مجلس را تکذیب کرد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی صبح امروز چهارشنبه با حضور در شبکه سوم سیما به انتقاد از قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس پرداخت و طی آن تاکید کرد که فدراسیون برای این مربی در یک سال 3 میلیون دلار هزینه کرده است.

فدراسیون فوتبال اظهارات 3 میلیون دلارینماینده مجلس را تکذیب کرد

ساعاتی پس از این اظهار نظر، سایت فدراسیون فوتبال بیانیه ای را روی خروجی خود قرار داد و بدون اینکه نامی از این کننده مجلس ببرد اظهار نظر وی را تکذیب کرد.

در این بیانیه آمده است:

1. رسالت رسانه ملی که متعلق به آحاد مردم است اطلاع رسانی موثق و صحیح از طریق مراجع رسمی و مرتبط در حوزه های مختلف است و بر این اساس انتظار مردم در حوزه فوتبال کمک به رشد و توسعه فوتبال ملی در ابعاد مختلف خواهد بود.

2 .اعلام رقم 3 میلیون دلاری به عنوان مبلغ قرارداد آقای مارک ویلموتس بدینوسیله تکذیب و به صورت کامل رد می گردد.

3. فدراسیون فوتبال مبلغ و مزایای قرارداد آقای ویلموتس و کادر فنی خارجی وی و همچنین سایر هزینه های مرتبط با فعالیت ایشان را تا زمانی که در ایران حضور داشته اند پرداخت نموده است .

4. فدراسیون فوتبال تصریح می کند در صورت فسخ قرارداد برخلاف برخی اظهارات وشایعات هیچ گونه خسارتی متوجه این فدراسیون نخواهد بود.

5. فدراسیون فوتبال مفاد قرارداد را در اختیار مراجع زیربط قرار داده و این فرایند در صورت درخواست نهادهای مرتبط دیگر هم صورت خواهد پذیرفت.

6. فدراسیون فوتبال با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی صحیح از طریق منابع و مراجع مرتبط با این حوزه بدینوسیله از کلیه رسانه ها خصوصا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درخواست می کند با عمل به وظیفه و رسالت حرفه ای و اخلاقی خود از انتشار هرگونه اطلاعات غیرواقعی از مراجع غیر مرتبط که موجب تشویش اذهان عمومی می گردد خودداری نموده و در راستای آگاه سازی جامعه و انتقال اطلاعات درست تنها به انتشار اخبار مستند و موثق در این حوزه اقدام کنند.

آموزشگاه ما: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7572

به "فدراسیون فوتبال اظهارات 3 میلیون دلارینماینده مجلس را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال اظهارات 3 میلیون دلارینماینده مجلس را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید