عجایب جارو کشیدن در عصر فناوری!

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا نوشت: در حالی که هدست های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی بیشتر و بیشتر متداول می شوند، انواع فرصت ها را برای بازی سازی آنچه در دنیای واقعی اتفاق می افتد، فراهم می نمایند.

عجایب جارو کشیدن در عصر فناوری!

یک برنامه واقعیت افزوده مخصوص جارو برقی، سطحی را که در حال جارو کردن آن هستید، به رنگ سبز درمی آورد و هر جایی را که جارو می کشید نشان می دهد تا مطمئن شوید که از هیچ نقطه ای غافل نشده اید.

در حالی که هدست های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی بیشتر و بیشتر متداول می شوند، انواع فرصت ها را برای بازی سازی آنچه در دنیای واقعی اتفاق می افتد، فراهم می نمایند. در اینجا یک مثال جالب وجود دارد؛ برنامه ای که جاروبرقی شما را ردیابی می نماید و نشان می دهد که کدام بخش ها از کف منزل خود را جارو نموده یا ننموده اید.

این اپلیکیشن که ظاهراً برای هدست Oculus Quest ساخته شده است، کف خانه را تشخیص می دهد و آن را به رنگ سبز درمی آورد. سپس سر جاروبرقی شما را احتمالاً با استفاده از دوربین ها و بعلاوه کنترل نماینده حرکتی هدست ردیابی می نماید. در نهایت رنگ سبز هر کجا را که جارو بکشید، پاک می نماید و این روکش سبز رنگ در هرجا که هنوز جارو کشیده نشده یا جا مانده، تا زمانی که جارو کشیده گردد، پایدار می ماند.

این پرزرق و برق ترین نمونه از بازی سازی نیست، اما نشان می دهد که چه چیزی با این ابتکار ممکن است و بسیار سرگرم نماینده به نظر می رسد.

این ابتکار موسوم به جاروبرقی فضایی یک طرح آزمایشی از دانیل بوچمپ مهندس واقعیت افزوده و مجازی است که در اوقات فراغت خود آن را انجام داده است.

این طرح به وضوح برای افرادی که در جاروبرقی کشیدن مشکل دارند، به کار می آید.

تصور استفاده از رویکردی مشابه برای چمن زنی، تمیز کردن پنجره ها، پاک کردن سطوح و انواع کارهای دیگری که اکنون از کارهای ما هستند و احتمالا در آینده نه چندان دور به ربات های انسان نما محول می شوند، دو از انتظار نیست.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 بهمن 1402 بروزرسانی: 5 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14537

به "عجایب جارو کشیدن در عصر فناوری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجایب جارو کشیدن در عصر فناوری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید