ظرفیت مشاوران فناوری اطلاعات در دستگاه های دولتی یزد استفاده گردد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، علی زینی وند در ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد که با محوریت فناوری و اطلاعات برگزار گردید، گفت: اقدامات اجرا شده در حوزه فناوری اطلاعات قابل قبول است و فعالیت ها به نحو شایسته ای پیش می رود.

ظرفیت مشاوران فناوری اطلاعات در دستگاه های دولتی یزد استفاده گردد

وی با بیان اینکه هدف گذاری ها در حوزه فناوری و اطلاعات باید کوتاه تر باشد، اضافه نمود: برنامه های بلندمدت از مسائلی است که می تواند این حوزه را به دلیل تغییرات گسترده و جهشی در زمینه فناوری اطلاعات، عقب نگاه دارد.

زینی وند اعلام نمود: از سوی دیگر اگر قشر جوان در این حوزه نتواند تغییرات چشمگیری را مشاهده کند، از روند فعالیت ها نا امید خواهد شد بنابراین باید به دنبال انجام فعالیت های موثر و کوتاه مدت بود تا افرادی که می خواهند فعالیتی در این حوزه داشته باشند، دچار یأس نشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد مطرح نمود: اگر از ظرفیت مشاوران حوزه فناوری اطلاعات در دستگاه های دولتی استفاده گردد، به طور قطع هدف گذاری ها نیز کوتاه مدت تر خواهد شد.

وی توضیح داد: انجام این مهم، هزینه زیادی احتیاج ندارد و می توان با یک برنامه ریزی درست نسبت به عملی کردن آن اقدام کرد.

زینی وند، یکی از فعالیت های قابل اجرا در سطح استان یزد را تقویت صندوق پژوهش و فناوری مطرح نمود و اضافه نمود: این مهم قابل اجرا است و شرکت های توانمند و بخش خصوصی فعال استان می توانند با صرف هزینه کم، این صندوق را حمایت نمایند.

وی توضیح داد: البته سرمایه گذاری در این صندوق یک فعالیت خطرپذیر نیست زیرا هزینه های صرف شده، با سودی مناسب به سرمایه گذار باز خواهد گشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد بر لزوم هزینه کرد در زمینه برپایی نمایشگاه فناوری اطلاعات توسط دستگاه های دولتی تاکید نمود و گفت: اگر مدیری نتواند هزینه ای اندک در دستگاه خود را به ارائه دستاوردهای فناوری و اطلاعاتش اختصاص ندهد، باید در فعالیت های او تجدیدنظر گردد.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1446

به "ظرفیت مشاوران فناوری اطلاعات در دستگاه های دولتی یزد استفاده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت مشاوران فناوری اطلاعات در دستگاه های دولتی یزد استفاده گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید