سه گانه بازسازی فاینال فانتزی 7 به ایکس باکس نخواهد آمد

به گزارش کنفرانس هکا، طبق جدیدترین گزارش های منتشر شده، به نظر می رسد که حداقل دو نسخه اول سه گانه بازسازی فاینال فانتزی 7 روی ایکس باکس در دسترس قرار نخواهد گرفت.

سه گانه بازسازی فاینال فانتزی 7 به ایکس باکس نخواهد آمد

از زمانی که بازسازی فاینال فانتزی 7 منتشر شده، هواداران ایکس باکس به این فکر نموده که آیا این بازی و نسخه های بعدی آن به کنسول آن ها خواهد آمد یا خیر. این در حالی است که نسخه اول سه گانه بازسازی در نهایت روی رایانه های شخصی عرضه شد و به نظر می رسد که نسخه Rebirth نیز پس از مه 2024 یعنی زمانی که انحصاری زمانی پلی استیشن 5 به سر اید، آماده انجام این کار است.

اگرچه شایعات و گزارش های زیادی در خصوص پورت شدن این بازی برای ایکس باکس در آینده منتشر شده است، اما به نظر می رسد که در نهایت این اتفاق نخواهد افتاد. طبق گزارشات منتشر شده، پلی استیشن تضمین نموده که دو نسخه اول این سری مجذوب نماینده روی ایکس باکس منتشر نشود و در حال حاضر در خصوص نسخه سوم اطلاعاتی در دسترس نیست اما ممکن است که این نسخه نیز هیچوقت روی ایکس باکس عرضه نشود.

این موضوع در مصاحبه ای بین واشنگتن پست و تهیه نماینده نسخه Rebirth، یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase) تایید شد که یکی از دلایل اصلی استقبال از بازی به علت انحصاری بودن آن برای پلی استیشن است. در این مصاحبه، کیتاسه می گوید که فکر نمی کند اگر Rebirth برای بیش از یک کنسول ساخته می شد، امکان عرضه و موفقیت آن وجود داشت.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید که نسخه سوم نیز انحصاری پلی استیشن خواهد بود یا خیر که با توجه به روند دو بازی اول این احتمال می رود که دارندگان ایکس باکس هیچوقت نتوانند این مجموعه بازسازی مجذوب نماینده را روی کنسول های خود تجربه نمایند. هرچند که امکان تجربه این سری روی رایانه های شخصی وجود خواهد داشت.

منبع: The Gamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 اسفند 1402 بروزرسانی: 20 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15889

به "سه گانه بازسازی فاینال فانتزی 7 به ایکس باکس نخواهد آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه گانه بازسازی فاینال فانتزی 7 به ایکس باکس نخواهد آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید