سلامت و امنیت مسافران نقطه مثبت سفرهای نوروزی سال جاری در خراسان شمالی

به گزارش کنفرانس هکا، دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی گفت: با توجه به کاهش تعداد متوفیان سوانح رانندگی، سلامت و امنیت مسافران، نقطه مثبت سفرهای نوروزی سال جاری در استان بود.

سلامت و امنیت مسافران نقطه مثبت سفرهای نوروزی سال جاری در خراسان شمالی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه باحضور در برنامه زنده بهار بارون از شبکه استانی اترک، بخشی از اقدامات این ستاد طی نوروز سال جاری را تشریح کرد.

یزدان پناه در این مصاحبه مطرح نمود: 120 نوروزگاه در نقاط مختلف خراسان شمالی با هدف ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی و معرفی فرصت های گردشگری، پتانسیل های صنایع دستی و آثار تاریخی استان برگزار گردید.

وی با اشاره به استقبال مردم و مسافران از نخستین خیابان غذا طی ایام نوروز در بجنورد، اضافه نمود: خیابان غذا و پیاده راه فرهنگی در محل مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم بعد از ایام نوروز به صورت دو روز در آخر هفته ها پابرجا خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی اضافه نمود: در سالِ پیش رو، در حوزه صنایع دستی موضوع تجاری سازی و برندسازی را به صورت ویژه دنبال خواهیم کرد و موضوع آموزش را همراه با حمایت های مادی و معنوی برعهده بخش خصوصی خواهیم گذاشت.

یزدان پناه گفت: در آینده نزدیک خبرهای خوبی برای حوزه صنایع دستی در راه است و براساس مذاکرات صورت گرفته، بازارچه دائمی صنایع دستی و سوغات استان راه اندازی و با قطعی شدن مکان این بازارچه اطلاع رسانی خواهد شد.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2618

به "سلامت و امنیت مسافران نقطه مثبت سفرهای نوروزی سال جاری در خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلامت و امنیت مسافران نقطه مثبت سفرهای نوروزی سال جاری در خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید