سرپرست کاروان ایران در پاراآسیایی: هدف ورزشکاران فقط افتخارآفرینی است

به گزارش کنفرانس هکا، هادی رضایی گفت: ورزشکاران، خبرنگاران و مسئولان اجرایی سه ضلع مثلث برای کسب موفقیت در مسابقات پاراآسیایی هستند.

سرپرست کاروان ایران در پاراآسیایی: هدف ورزشکاران فقط افتخارآفرینی است

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران به جاکارتا، هادی رضایی، سرپرست کاروان ایران در خصوص شرایط ورزشکاران در دهکده مسابقات، گفت: یک کاروان بزرگ، مسائل خاص خود را نیز دارد. اما خوشبختانه با همکاری سرپرستان، ورزشکاران و اعضای سفارت، توانستیم 330 نفر را در 170 اتاق اسکان دهیم. کلاس بندی ورزشکاران انجام شد و تمرینات آنها نیز در روز های گذشته به خوبی برگزار گردیده است. ورزشکاران خود را آماده مسابقات نموده اند کما اینکه برخی مسابقات از صبح روز شنبه پیش از مراسم افتتاحیه شروع گردیده است.

رضایی در خصوص امکانات دهکده گفت: امکانات دهکده در حد متوسط و خوب است، البته هدف ورزشکاران کسب افتخارآفرینی در این مسابقات برای میهن عزیزمان است و امکانات تأثیر چندانی در این افتخار آفرینی ها ندارد.

سرپرست کاروان خودباوری و امید در خصوص چگونگی تغذیه ورزشکاران در روز های اخیر، گفت: در دو روز ابتدایی استقرار ورزشکاران مسائلی وجود داشت اما با رایزنی سرپرستان و سایر کشور ها این مسائل تقریباً رفع گردیده است. به نظر من، مسائل اینچنینی در مقایسه با امید و انگیزه ای که این ورزشکاران برای کسب افتخار دارند، بسیار کوچک است.

هادی رضایی در انتها ،خاطر نشان کرد: خبرنگاران رسانه، ورزشکاران و مسئولین اجرایی سه ضلع یک مثلث هستند که همگی برای کسب موفقیت در ایام برگزاری مسابقات پاراآسیایی کوشش می نمایند.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 886

به "سرپرست کاروان ایران در پاراآسیایی: هدف ورزشکاران فقط افتخارآفرینی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست کاروان ایران در پاراآسیایی: هدف ورزشکاران فقط افتخارآفرینی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید