سرپرست فرمانداری هامون معرفی گردید

به گزارش کنفرانس هکا، سرپرست فرمانداری هامون با حکم استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شد.

سرپرست فرمانداری هامون معرفی گردید

محمد حاجی حسینی در مراسمی با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرکل سیاسی استانداری و جمعی از مسئولان و معتمدان منطقه سیستان به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان هامون معرفی گردید.

رحمدل بامری در این مراسم با اشاره به توصیه های امام علی(ع) به فرمانداران گفت: در شرایط امروز در حوزه سیستان به عنوان تنگه احد کشور دارای مردمانی با بصیرت است که با وجود همه مسائل پای نظام و آرمان های انقلاب ایستاده و اجازه ندادند دشمن بین آنان ناامیدی ایجاد و باعث تفرقه گردد.

او گفت: ورود اندک آب از رودخانه هیرمند به سمت ایران اظهار امیدواری کرد که این آب جاری باشد تا سبب خوشنودی مردم گردد و همه مسوولان در تلاشند تا این اتفاق مبارک رخ دهد و حقابه رودخانه ایران از کشور دوست و همسایه دریافت گردد و این جزء وظایف ذاتی و قانونی ما است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در گام دوم انقلاب هستیم و قطعا شرایط ما شرایط ویژه تری است چرا که در جنگ تحریمی تحمیلی قرار داریم زیرا دشمن میخواهد ناامیدی و تفرقه را در بین مردم رواج دهد اما مردم ما مردمی هوشیار هستند.

او می گوید: در این جهان هیچ چیز پایدار نیست مسوولان در مناصب مدیریتی جابجا شده اند و این چرخه ادامه دارد اما اقدامات آنان بسیار مهم است.

خبرنگاران سیستان و بلوچستان زاهدان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13425

به "سرپرست فرمانداری هامون معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست فرمانداری هامون معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید